Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

ale fajne senne fazy sa :o matka mnie rano nie mogla dobudzic, spalam w ubraniu bo nie zdazylam sie wykapac i lozka zrobic :D dzisiaj tego bledu nie popelnie, lozeczko juz czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fazy senne ? Nox, mi tez sie zdarzało w ubraniu jak za dużo wypiłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies takie bardziej realistyczne sny mam, ale juz to przerabialam. dzisiaj sie czulam jak na fazie jak szlismy to nawet zjebalam jakiegos goscia ze wedkuje i babke ze psa szarpie i nic nie czulam :D zero stresu moglabym kazdego upominac kurna jestem porypana :D:DD:D dobrze ze rodzina mojego uwaza mnie jedynie za ekscentryczke lekka :o ja nie lubie w ciuchach spac, nie wykapana i nie wysmarowana balsamem czuje sie rano wtedy obrzydliwie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox, no to mi by się przydało coś takiego, bo wygarnęłabym kilka rzeczy niektórym osobom :) Mam tak samo, wrrrr, brrr bleee, tyle, ze mi sie zdarza wykapac, wskoczyc w jeansy i tak pozniej zasnąć. Bo nie umyta to raczej bym nie zasneła chyba, ze naprana konkretnie bym była.Nawet po imprezie łazienke zaliczyć muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie KSU i nawet nie zaczynaj tematu :D ale wina napić bym się z Tobą mogła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz bede sączyć ostatnie kropelki z puszki :O G. Ty chyba lubisz punka, prawda? a włochatego znasz ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zawsze przed snem musze lazienke zaliczyc chociaz calkiem nie dawno tak sie nawalilam ze nawet do lozka nie zdazylam dojsc zasnelam na kanapie w kuchni ale sie zle czulam jak sie rano obudzilam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie sie wysmarowac balsamikiem i pozniej ta posciel tak pachnie mmmm i rano mnie slonce budzi, choc slonca nie lubie w sumie. ale fsajnie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KSU jak chcesz mozemy na browar co najwyzej wyskoczyc :P a co z naszym zimowaniem i chlaniem u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×