Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

przykre tez kiedys mialam kogos przy sobie tak bliskiego ze rozumial mnie bez slow.dzis nikt nie rozumie wiele ludzi stara sie zrozumiec ale nie potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram sie do tego zeby zadzwonic ale nie wiem kiedy to nastapi jak pisalam wczesniej nie mam ochoty z nikim gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumie i strasznie sie boje ze juz nigdy nie spotkam takiego czlowieka jak on to bylo najpiekniejsze co mnie w zyciu spotkalo z nikim innym nie poczulam nigdy czegos takiego tej magi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Jak Was tak słucham, to zaczynam się cieszyć, że się wyprowadziłem z dala od ludzi. Noxi ale chyba po tranxene wino, nie jest wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ketrelu tez i coz z tego, zycie na pograniczu.........ot co. inaczej bym sie zanudzila w ludzkiej szarej egzystencji tkwiac..........jak uwieziona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslawie mi nie chodzi o to ze ludzie sa zli czy cos tylko naprawde bardzo ciezko spotkac osobe z ktora czlowiek potrafi sie rozumiec bez slow tylko po przez zwykle spojrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale uwierz mi, że kiedyś znajdziesz taka osobę, ja też mam nadzieję, że znajdę, w tych sprawach trzeba być cholernie cierpliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslawie to nie chodzi o motyle w brzuchu te to calkiem niedawno poczulam to jest zupelnie inne zjawisko ktore ciezko wytlumaczyc i spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A być może nie wytrzymujesz własnej presji, bo chcesz na siłę i szybko znaleźć, a tu niestety tak się nie da:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tak ty o czyms myslisz osoba spojrzy na Ciebie i wie co masz na mysli i przyciagacie sie jak magnes w moim drugim zwiazku juz tego nie bylo a faceta kochalam calym sercem bylam w stanie dla niego zrobic wszystko i naprawde wiele zrobilam zebysmy mogli byc razem po mimo ze nasze zycie jak ktos na to spojzal nie wygladalo zbytnio a dokladnie nasze warunki do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegapilam fakt ze Evanescence wydali nowa plyte, sciagam wlasnie ciekawe czy dobra.... Amy w teledysku wyglada mrocznie i pieknie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jest w bardzo zlym stanie, pisze ze mna lecz nie chce sie spotkac a ja nie potrafie do niego dotrzec.... pisze ze jego droga na ziemi juz sie konczy no i pewnie mysli ze jestem szczesliwa z obecnym, pewnie mnie skreslil choc nie pisze tego wprost..... a co z twoim eks Millutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moim ex sie nie slysze,jak sie spotkalismy na imprezie to nawet sie nie przywital jak weszlam widzialam ze byl strasznie przygnebiony a jak zobaczyl ze jestem z kims innym to podobno strasznie narzekal cos tam pod nosem znajomi mi przekazali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×