Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Gość Gość
Właśnie kończę pieczeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam G. ciekawego przy tym ciągniku robisz? w sumie nawet jesli powiesz to pewnie nie bede wiedziała o co chodzi. millutka, ja od 16 zjadłam 10 naleśników :O, zupke z torebki, jabłko i teraz jeszcze piwem dołożę. mam dość. chyba trzeba będzie inaczej przeprowadzić tą dietę. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego masz bole zolądka ? z przejedzenia ? bo ja mam tak, ze jem dopóki mnie brzuch rozboli. witaj SS na zdrowie.. co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G. to jeszcze jestem w stanie zrozumieć :D milutka, najgorsze jest to, ze ja w ogole nie jestem przejedzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
A chętnie się podzielę, o ile reflektujecie dziczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze wczoraj za bardzo namieszalam wszystkiego i z tad byl bol zoladka w nocy :O patrzyc na siebie nie moge i na ten apetyt :O jeszcze wieksza depresje zlapie jak tak dalej pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS, ja podziękuję.. :P milutka, ja przypominając sobie moje wcześniejsze jazdy z jedzeniem też nie widzę tego zbyt pozytywnie :O nie umiem się zdrowo odchudziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Nie wiecie co dobre. To nie faszerowane zdechłe mięso ze sklepu. Grzesław weź Ty mi chłopie powiedz, jak Ci idzie z fajkami, bo ja kurwa od 11 mieś rzucam i rzucić nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja milutka teraz w ogole słodyczy nie jadam, ale bardzo dużo rzeczy mącznych, a takie tuczą. nie wiem, moze tyle jem, dlatego, ze mięso jest na odstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet mi ostatnio powiedzial ze sie martwi ze nie jem, tak fajnie tylko ze ja nie jem do godziny 16-17 a potem jest katastrofa :o jak pije alkohol to tez nie jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak Grzesław wyzej napisał alko wzmaga apetyt. Chociaz ja mialam ostatnio odwrotnie. Jak nie piłam to jadłam. W każdym razie najgorzej jest opychać się na noc. Mam to samo millutka odkąd sięgam pamięcią. Masakra :O u mnie wszyscy tak w domu gnają do lodówki po nocach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez spory czas jadlam tylko mieso z kurczaka a ostatnio jem doslownie wszystko.jak pracowalam jeszcze w restauracji to sie zastanawialam jak ludzie moga jesc to mieso a sama teraz je jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys jak zajmowalam sie dziecmi to z moja pracodawczynia mialysmy nocne spotkania w kuchni a tak w domu raczej nikt sie tak nie obrzera jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dawno temu jak siedziałam na forach typu pro ana to dziewczyna pisała, ze (autentycznie) przykleiła się do krzesła :D niestety poszly pozniej całe spodnie, wiec nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×