Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

czesc co tam :( ja spalam do 13 bez przerwy nawet kompa i muzyki nie zdazylam wylaczyc. potem wyszlam z psami, wrocilam i zasnelam tak mi sie w glowie krecilo.... potem wrocila starsza dala mi obiad i po obiedzie zasnelam ja pierdole chyba chca mnie uspic jak psa, caly czas mi sie w glowie kreci, czas umierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noxi wspolczuje chociaz ja bym tak chciala po prostu przespac zycie i obudzic sie jak bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic milego caly czas czuc sie jak za szyba, uwierz. mam nadzieje ze szybko oprzytomnieje..... dzis moze mnie ktos zabic nawet nie chcialoby mi sie bronic, wszystko mi jedno 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niedobrze millutka....... ja tam wylaczylam wlasnie wylaczylam pieprzony kom tylko wypisuja jak sie czujesz, a ja sie kurwa nie czuje, nic nie czuje i tyle. nie kocham go juz nawet i mnie wnerwia moj pajac zrywam z nim tu oficjalnie i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Noxi tak przy wszystkich ??? Koniec miłości ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od kilku dni mam wylaczony kom a ludzie wydzwaniaja i w calym internecie sie ukrywam rozmawiam tylko z facetem.dzisiaj znajoma zadzwonila do faceta zeby sie pytac co ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafie zyc ani kochac, wiec po co........... to wszystko to i tak zludzenie. chcialabym odwiedzic krainy dalekie a [potem umrzec i powrocic do swoich, oto moj los. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam ochoty z nikim rozmawiac kazdy o wszystko wypytuje czuje sie jak w jakims cyrku.ostatnio siedzialam ze znajomymi to pol dnia znajoma gadala o mnie i moim zyciu juz nawet nie mam ochoty nigdzie wychodzic wszystko obraca sie wokol mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
cześć Grzeslaw Kobitki, co tak ponuro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw ludzie mnie w dupie maja a teraz jak ja sie wylaczylam z zycia to nagle wszyscy chca huj wie czego.jestem z facetem od niedawna i wielka sensacja jak by bobma wybuchla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie tez wszyscy mieli wyjebane jak sie od faceta wyprowadzilam a teraz nie wiem o co im chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest za plytki i za radosny nie umie sie mna zaopiekowac z racji tego kim jestem nie potrafie ot tak zwyczajnie zyc w tym syfie, ja kochalam tylko Sanga zawsze go bede kochac nigdy nie spotkam juz takiej istoty jaka onj byl nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co ona ma do mnie ale mnie wkurwila bo mialo cos zostac miedzy nami a ona przy wszystkich o tym gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on tez "chorowal" byl inny mnie rozumial a teraz nikt mnie nie rozumie nikt tak po prostu nie wezmie mnie zareke i nie poprowadzi do innego, lepszego swiata, nikt nie przespi ze mna dnia i nie przezyje ze mna cudownej nocy, nie bedzie sie napawal wonia kadzidelek i nie wypije wina czerwonego przy swiecach, czuje sie sama i pustka bedzie we mnie dopoki zyje na tym swiecie, bez Niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×