Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Gość _po_prostu_ja_
witajcie jest tu kto? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _po_prostu_ja_
co się stało z bloww?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak bardzo chcialam zeby byla ladna pogoda dzis :O nic ciekawego glownie to sie w tv gapie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam cyfre plus z Pl :) nie ogladam wloskiej telewizji.sklep mi zamkneli i piwka nie ma :O moze to i lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajoma mamy mi przywiozla.kurde osztatnio nie wiem czemu ale caly czas chce mi sie jesc az wczoraj w nocy mnie zoladek bolal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis jedno wypilam ale wczesniej jak pilam to zazwyczaj nie chcialo mi sie jesc.wczoraj piwa nie pilam.apetyt taki mam od jakis 2 tygodni caly czas mi sie jesc chce az mi brat przed momentem powiedzial zebym sie nie obrzerala tyle bo sie roztyje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys podejzewalam ze mam bo zaczelam gwaltownie chudnac po kazdym tygodniu znikal 1 kilogram ale potem waga sie zatrzymala i stwierdzilam ze wszystko jest w pozadku ogolnie w ten sposob schudlam 5 kilo w 5 tygodni.nic by w tym nie bylo dziwnego gdyby nie fakt ze praktycznie nic nie robi a jadlam wtedy nawet wiecej jak przed tym okresem w sumie jak mieszkalam jeszcze z ex to prawie nie jadlam jak widzialam jedzenie to mi nie dobrze bylo i czesto wymiotowalam a tu zycie do normy wrocilo i ja zamiast tyc bo zaczelam jesc to chudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej vodka a hujowo mi sie kurwa caly czas chce jesc :O dzis od godziny 16 zjadlam tak: bulke z masle i serem rosol kinder delice nozke z kurczaka paczke parowek i teraz kinderka i chce mi sie jesc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×