Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Wy tu tak o miłości, nawet Niedziel o miłości.. dlaczego jestem taka zła ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powinnam się byla urodzic! skoro się dusiłam przy porodzie to widocznie tak mialo byc. mialam się udusić. nie byłoby teraz tego całego gówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam vodka nie mow tak skoro sie urodzilas to jest jakis cel w tym nic nie dzieje sie bez przyczyny.ja nie chcialam z brzucha wyjsc musieli mnie ciagnac i wylamali mi miednice :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wódka to juz konkret sprawa, ale tak sobie pomyślałam milutka zanim posta przeczytalam, ze zaluje, ze soku nie mam bo bym troche wodki podkradła. ale jakies dwa lata temu zdarzylo mi sie nawalic samej wódką, nie wspomnę o jednym upokarzającym elemencie tego zdarzenia, ale na drugi dzien do szkoły prawie, ze pijana przyszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca, kafeteria, z moim na zakupach bylam, a raczej spacerze, bo w sumie nic prawie nie kupiliśmy i spowrotem na kafeterie. a Tobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodke w piatek pilam...cos mi sie zdaje ze niedlugo sie na nia przeniose bo wino juz slabo na mnie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wstalam amora wyprowadzilam,poszlam spac,potem na kafe kolejny spacer zakupy na wieczor,rozmowa na skype z moim i znow tutaj a za chwile musze isc gary myc ale tego nie nawidze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie milutka tez wszystko słabo działa, ale nie radziłabym Ci się na vode przerzucać. juz lepiej więcej piw sobie kup na przykład, albo dwa wina :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez garów nienawidzę. na szczescie kazdy za soba zmywa, ale czasami jak robię obiad to chuj mnie trafia i się wysługuję moim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwo to juz wogole nie dziala chyba ze to 10 procentowe ale strasznie spirytusem podjezdza :O i zyga mnie strasznie po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja normalnie to nie myje tylko prasuje mamie bo prasowac lubie tylko ze u nas w sobote sie prasuje a mnie w sobote nie bylo bo bylam u mojego i teraz gary myje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym spirolem to racja, zwłaszcza w wojaku. milutka, a Tobie podoba się ktoś ? :D mowie o kimś znanym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×