Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Dlaczego? Ciężko się czyta, słucha o problemach ludzi , ktorych sie już jakiś czas zna i choc nigdy osobiście się nie poznaliśmy to czuje się jakbym Was wszystkich znała, zresztą niektórych mam na fb więc w tym bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze przykro jest gdy czytamy o problemach naszych znajomych, to naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlam po zapas na wieczor i fajki.strasznie dzisiaj pada juz bylam prawie w domu i przyszedl straszny wiater ze az nie moglam zlozyc parasola ktorym wyginalo we wszystkie strony.tak mnie zmoczylo ze wygladalam jak bym do studni wpadla wchodzac do domu :O dobrze ze mialam tylko jedna komorke stara przy sobie ktora zreszta zalalo i nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu....to potrafi wkurwić, wiem coś o tym haha! Ale nic sie nie martw, uśmiechnij się malutka mysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh ja tam lubie ulewy, wręcz uwielbiam tylko tel szkoda. Klyn-masz racje, jestem wrażliwa choć to wie tylko pare osób, kazdy mysli, że ze mnie taka twrada sztuka, pewna siebie i zawsze uśmiechnięta dziewczyna...choć ostatnio życie uklada mi się wspaniale i wlaśnie tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krycha, rozumiem, masz fajne życie ale ciężko Ci czytać lub słuchać o problemach innych ludzi tak? Mam podobnie, ale jeśli chodzi o mnie, wynika to z faktu że sam kiedyś żyłem na krawędzi, było źle, tragicznie, dziś jest dobrze. Jak u Ciebie było? ( przepraszam za mój bełkot)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie? Masakra! fakt faktem byly wspaniale chwile z moim eks i mam z tamtych czasów wspanialych przyjaciól do których dzwonie cały czas i gadamy po dwie godz(nie mieszkam w pl)wiem, że moge na nich polegac i tego im nigdy nie zapomne... Jednak teraz życie toczy się tak jak zwasze chciałam, jestem taka szczesliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klyn daj swoje gg bo ciebie jeszcze nie poznałam a wydaje mi się, ze fajny Jesteś jak i wszyscy na tym topicu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie się żyje..hmm.. Fajnie, nie narzekam, ale w tej chwili rozglądam się i widzę pusty pokój, pustą kuchnie, łazienkę, i pusty drugi pokój. Widzę puste mieszkanie w którym jestem tylko ja, sam, owszem, mam chate, pracę, i co z tego skoro po powrocie z pracy do domu jestem sam, sam, samotnosc zabija myniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluttka Jestes fajną dziewczyną i pamiętaj, że jeszcze nadejdzie czas, kiedy będziesz szczesliwa, nie możesz popadac w takie dołki-nie nakręcaj się dziewczyno! Mloda Jesteś i zobaczysz,że kiedys będziesz się smiała z tego... Klyn-czas na poszukanie kogoś, kto zapełni tą pustkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys tez czulam sie bardzo samotna,brakowalo kogos obok i ktos sie znalazl,wszystko tak pieknie wygladalo,wielkie plany marzenia wspolne zycie i katastrofa dzis mam taki uraz na psychice ze boje sie ze nie zdecyduje sie juz na mieszkanie z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×