Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

moj w sumie tez mi prawi komplenetny, ale szczerze powiedzaiwszy nie wierze w nie :D a wszystko przez kilka glupich słów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jakos trafiam na takie typy co prawia komplementy ex tez zawsze to robil.twoj Ci nie prawi komplementow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w polsce to normalne, że się jest na językach, bo krytykanctwo drugiego to norma, chociaż sam jest tyle samo wart:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesławie masz rację. To jest w ludziach tak zakorzenione, ze nie skończy to się niestety nigdy. Gdzie się nie pojawisz zawsze znajdzie się ktoś taki kto bedzie się wpierdalał, obgadywał , wyszydzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zazwyczaj czekam :D ale dzisiaj pozwolę sobie zacząć wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile masz G ? millutka zapomniałabym.. widzisz, dobrze, ze przypomniałaś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami jak jej facet kupi mi piwo to pije je na legalu ale jak sama cos kupuje to sie ukrywam raczej zbyt dobrze by to nie wygladalo jak by mnie kazdego dnia z czyms widziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chowalam w wielu miejscach, ale i tak zdarzalo sie, ze z roboty przyszłam, patrzę a na biurku kilka puszek albo butelek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niezle hehe ja kiedys jeszcze w polsce jak palilam w pokoju to pety zostawialam schowane w podstawce do kwiatka potem mama wszystkie znalazla.eh jak ja tesknie za swoim wlasnym pokojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×