Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

no racja milutka, nie ma to jak swoj pokoj.. ja mialabym problem z zaśnięciem nawet gdyby byla druga osoba w pokoju, byłby to dla mnie staraszny dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna znajoma urodzila,zastanawiam sie jak mozna w tak mlodym wieku miec dziecko?a moze to ja jestem jakas zacofana?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyraźnie obydwie jesteśmy zacofane :O z wszystkich znajomych, z ktorymi chodzilam do klasy, to ja jestem z facetem najdluzej i nic nawet nie planujemy w najblizszych 10 latachm a tamci już po ślubach i dzieci mają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mnie zawsze ludzie zle mowili a tu sie okazuje ze praktycznie tylko ja z kolerzanek nie mam dzieci no moze jeszcze jedna jakas gdzies zostala.w sumie to nie planuje za to wiem ze moj facet pragnie miec kiedys tam dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedziel to moze rzuc calkowicie palenie?podczas choroby zawsze to tak dziala tylko nie u mnie ja zawsze pale normalnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisales niedziel przeciez przedtem, ze sraczke miales :classic_cool: chyba millutka, ja tez zawsze czarna owca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano widzisz, myślałam, ze sraczke wlasnie. ale jesli chodzi o foch odnosnie czytania postow to wypraszam sobie, ale zawsze nadrabiam te, ktore zostaly napisane pod moją nieobecność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedlugo beda śpieac "vodka knockin' on a heaven's door sam nie wiem gdzie" :) zbyt szybkie rytmy i jakieś takie pozytywne jak na dzień dzisejszy, ale lubię taką muzykę czasami. milutka,a Ty jakie popijasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie siara podjezdza oczywiscie mowie tu o wloskim polskie kocham czerwone ale tu niestety nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×