Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

o cenach slyszalam podobno ma byc jeszcze gorzej.tutaj we wloszech tez wszystko podrozalo przez ta wojne ktora juz sie zreszta chyba skonczyla?ale cen i tak nie obnizyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tu przyjechalam po raz pierwszy to fajki kosztowaly 3,30 teraz to jest ponad 4 euro a maja kosztowac ponad 6 za paczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajki to i u nas drożeją niebotycznie, jak rzucałem to mocne kosztowały 5, 50 a dziś chyba 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Grzeslaw co u Ciebie :) Kolego?? co do cen , ja jestem przerazona naaprawde . Jesli chodzi o fajki , wzglednie nic nie podrozalo od czerwca bo wtedy bylam tez bylam w polsce 11,12zl zalezy jakie . Ja w uk place 5.31 za palmale ale nie ma co porownywac zarobkow . Jestem przerazona cenami artykulow spozywczych .Mieso . .. o jejuuu sery , ryby tragedia . Zrozumialabym te ceny gdyby zarobki byly znaczaco wyzsze ...hmm koniec narzekania:) .... jesli chodzi o mrozy to jest juz sporo na minusie .... jak wyladowalam na okeciu 17 pazdziernika w nocy to bylam tak podekscytowana ze za bardzo nie czulam mrozu ... ale jak dojechalam do domu to jejejuuuuuu .... jutro wracam do cieplego Uk bo tam porownujac z polska jest teraz istna ibiza:) ... szkoda szkoda ze tak czas polecial ... smutno ze musze znow jechac .. ale coz zycie .. byle do nast przyjazdu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeziębiona byłam ostatnio i jakoś generalnie nie miałam weny do pisania, ale czytam Was codziennie:) Widzę że prawie wszyscy tu palicie...ja w tamtym roku miałam krótką przygodę z fajkami, ale po pierwsze palenie mi nie służy, a po drugie nie potrafię się od nich uzależnić i dobrze, bo przy tych cenach to zbankrutowałabym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pal nie pal, ja też nie powinienem jarać ale cóż...nałóg silniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×