Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

z 10 minut sie czailam z moim pod sklepem, zeby wszyscy wyszli i aby bez wstydu mógł mi cavaliera kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zawsze sie rozgladam czy sasiadow nie ma albo kogos znajomego i tak zawsze ludzie dziwnie na mnie patrza jak alko kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie siesze ze sama szlam a nie z psiakiem bo ja pierdole chyba by mi go zabilo ja ledwo szlam a on taki malenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zulietta-Niedziel oglądałes film- Baśń o ludziach stąd? Polecam wszystkim, którzy nie oglądali-nastroje zmienią się natychmiastowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie dobrze, jakos pozytywnie :D Moj brat jutro prawko zdaje wiec trzymam kciuki juz. A co u Ciebie Millutka i u Ciebie Vodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millutka wlasnie mi dzisiaj rzekł, iż nie chce, abym piła codziennie. no coz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam isc na prawko i poszlam do dupy,nie chcialam isc bo jaralam kazdego dnia i sobie postanowilam ze najpierw przestane a potem na prawko pojde,jak juz przestalam to nie bylo kasy na prawko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge zdawac, ale na mojego brata licze bo jak chlop nie bedzie mogl gdzies mnie podwiezc to jeszcze bedzie brat :P bardzo to wygodne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zycz powodzenia mu Nox od nas. ja nie poszlam jeszcze, bo się nie odważę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzienx :) ja wczoraj mialam niezla schize po ketrelu, ze mi wielka wazka fruwa po pokoju a potem sny takie ze szkoda gadac :o i pierwszy raz od miesiecy sie przezegnalam, trwoga normalnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×