Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

mi kazdy lekarz powiedzial ze fajki musze rzucic a ja dalej pale :O w moim przypadku sa duzo bardziej szkodliwe niz u niektorych osob :O facetowi tez sie to nie podoba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam douszne i na fulla :O oczy sobie tez zepsulam od tego kompa mam nawet okulary :O i zapominam zakladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka a masz slabsza odponosci, czy cos? Mi po papierosie zawsze krecilo sie w glowie, wiec pieprze to. Z reszta moj chlop nie akceptuje palenia i w sumie dobrze, mam motywacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj organizm nie toleruje papierosow ja tego nie odczowam jakos specialnie ale na moim gardle widac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palilam poltora roku dzien w dzien od rana do wieczora w sierpniu z tym skonczylam teraz raz na tydzien sie zdarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsza fajke tez zapalilam jak mialam 13nascie. kolezanka zapierdzieliła komus z rodziny, pozniej jej matka oskarżała mnie o to, ze ja ją palić nauczylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty starsznie Nox na fajki reagujesz, mnie cygara nie ruszają nawet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodka mnie łez kręciło się w głowie od pierwszych dymów (a było to w interku w pierwszej klasie), a potem to już nie, kwestia doświadczenia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam nawet pierwsza fajka nawet nie ruszała. ale za to od reddsów zaczynałąm, wiec cos za cos :O jestem porażka, trlalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, jakos mnie dusza i kreci mi sie w glowie. nie wiem, moze zle reaguja z jakimis substancjami z lekow, trudno powiedziec. nigdy lekarza nie pytalam, wolalam odpuscic i oszdzecic kase :D choc trudnej schudnac bez nich, ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox ile mialas lat kiedy rodzice wzięli Cię do psychologa i w zasadzie dlaczego Cię do nieo zabrali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba w wieku przedszkolnym jakos sie zaczelo, pedagogi itp. po prostu mialam swoj swiat, zamykalam sie w pokoju, zachowywalam sie nieco inaczej niz rowiesnicy. zawsze odstawalam, nigdy nie nalezalam do grupy. choc byly i lepsze i gorsze okresy, troche jednak przezylam. pamietam jakies rysunki i takie tam, w szkole mialam na maxa nieobecnosci, na wagary chodzilam na cmentarz bo tylko tam czulam sie bezpiecznie. no i zachowania iracjonalne, takie oderwanie. i tak sie zaczelo i tak sie skonczy, chyba nigdy nie dorosne, czasem sama czuje sie jak cofnieta w rozwoju, nie raz slyszalam jak znajomi rodzicow mowili ze jestem chyba zbyt dziecinna jak na swoj wiek. sciany maja uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ci znajomi rodziców to chyba gówno wiedzą. nie znosze kiedy ktoś tak powierzchownie ocenia człowieka. problemy psychiczne nie są przeciez oznaką niedojrzałośći. ja wiem, ze emo czy cos takiego teraz na tobie, ale przeciez nie mzona wszystkich klasyfikowac w ten sposob. bardzo wczesnie zaczełas Nox:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×