Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

wpadaj zatem! ;) dobijające są ostatnio te wieczory, ciemno, cicho, zapuszcze jakąś dobrą muzę i uracze się piwkiem, kto chce niech wpada. Myślę też o pewnej sprawie, mam jeden pokój wolny, umeblowany, chyba wynajmę go jakiemuś np. Studentowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śląsk, Chorzów. Chata duża ale co mi po niej, a pokój się marnuje, chętnie wynajmę go komuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz musze wyciagnac moje pieniadze ktore mi wisza z ostatniej pracy a potem myslalam o powrocie do kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się tyczy pracy, to praca oczywiście jest, mój dobry znajnomy poszukuje barmanki w pewnym klubie w Chorzowie 'Zanzibar' u mnie w pracy jest wakat dla salowej, a w kiosku nieopodal mego miejsca zamieszkania też poszukują pracownika. Wiem że robota gówniana a i zarobki bidne, ale praca jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty czym sie zajmujesz?masz wlasnosciowe mieszkanie?co do zarobkow to wystarczy zeby na zycie wystarczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem właśnie salowym w szpitalu, zarabiam tyle, że starczy na utrzymanie mieszkania i życie, a chata owszem, jest własnościowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalam czy twoje mieszkanie bo jak cos to mam psa i swinke morska :) co do utrzymania to raczej wolala bym miec prace i na pol wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadszedł czas na papierocha, i łyk piwcia. Zmieniam muzykę na dziwną, a mianowicie soundtrack z gry Silent Hill 2. Wiem że to dziwne słuchać muzyki z gry komputerowej, ale ta jest magiczna, polecam na yt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu bym miala sie bac?ja jestem wredna i waleczna :) co do silent hil to sie zastanawiam czemu nie wyszla 2 filmu,1 strasznie mi sie podobala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, własnie eks i kolega namawiaja mnie na palonko ale jak na razie twarda jestem i odmawiam...tylko ciekawe jak długo wytrzymam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam ostatnio na łatwizne poszłam i kupiłam gotowe placki, też były dobre ale wiadomo to już nie to...placki mojej mamusi są zajebiste ale szybko ich nie zjem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka i co jedziesz do Klyna? Wy prawie w tym samym wieku, więc raczej dobrze by się Wam gadało no i nie jest to obca osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×