Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

bez zmian. Millutka wiec juz formalności załatwione prawie, ze do końca ? czesc G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prawie tak mam nadzieje ze tamten nie bedzie kombinowal bo jak nie to moze sie to jeszcze ciagnac i ciagnac...kurde internet mi wcielo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O moja mina mówi chyba sama za siebie. a rano bylam jeszcze tak zmibilizowana, ale im dluzej o tym myslalam tym bardziej mnie bolał bruch, w zwiazku z czym postanowialm nie myslec o tym w ogole. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie boli brzuch jak sobie pomysle ze musze tam jutro jechac:O konieczne tu beda krople na uspokojenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz zalatwiam cos sama w moim zyciu :O staram sie trzymac jakos dzis jak bylam po to wyliczenie to cala sie trzeslam i tak samo ostatnio jak tam bylam tragedia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Milutka jaką trudność sprawiają takie sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poprzedniej pracy tez mi nie wyplacili odchodnego wyliczenie zrobilam ale lerzy do dzis gdzies w meblach :O wtedy sie poddalam nie potrafilam tam po prostu pojsc i tego zaniesc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak bedzie jutro to nie wiem :O jak dzis do niego dzwonilam to sie cala telepalam i jakalam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda byłoby zeby ta kasa przepadła, dlatego nie daruj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole to mysle ze latwiej by mi sie rozmawialo po polsku a tu jeszcze ten jezyk dochodzi i czasem mi slowa brak albo nie wiem co mam powiedziec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzednia niestety przepadla kazdy mi mowi ze glupia jestem eh nikt mnie nie rozumie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może bardziej ten język cie onieśmiela, jak sama sprawa, bo ja po włosku ani w ząb:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadze po prostu jezeli mam rozmawiac z ludzmi czy po polsku czy po wlosku to cos sie we mnie zamyka i zaczynam sie trzas pomijajac bliskie mi osoby.z niektorymi znajomymi mam nawet taki problem jezeli dlugo ich nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozniej inni mysla ze zamknieta strasznie jestem a tak nie jest jestem otwarta ale tylko dla tych co sa blisko.do tego czesto wyczowam zlom energie od kilku osob to juz wogole nie mam ochoty rozmawiac bo wiem ze dana osoba sie zgrywa i udaje tylko milutka nie cierpie takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia :O wiecie jakie bylo najgorsze moje przezycie ostatnio?na tym zadupiu gdzie pracowalam musialam isc do apteki i po fajki jak wyszlam z samochodu to myslalam ze sie pod ziemie zapadne,mialam wrazenie ze wszyscy sie na mnie gapia bylo to bardzo trudne dla mnie zdarzenie:O jak u mojego psa wyprowadzalam to najpierw patrzylam czy nikogo nie ma w poblizu za nim z domu wyszlam:O i pomyslec ze ja tam jutro musze jechac ja pierdole nie wiem czy uda mi sie dotrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×