Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Oby zadzwoniła, jak bedziesz miała prace to nie będziesz moze myslala o powrocie wtym bardziej, ze w pl tez lekko nie jest, szczegolnie dla osób tam powracających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie czasy nastaly niestety ze wszedzie ciezko musze dokladnie to wszystko przemyslec dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vaffanculo pasztecie.cwaniak ktory musi sie dowartosciowywac na babskim forum...jedyne co swoja osoba prezentujesz to to ze jestes pusty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millutka pozałatwiaj to co masz załatwić, pozniej zobaczysz co z zrobić dalej, a u mnie w pracy zajebiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takich pustakow nikt nie chce i musza dogryzac innym zeby poczuc sie lepiej.nie znam Cie i jeszcze raz mowie mam w dupie to co o mnie sadzisz mojej samooceny nie obnizy byle szczyl ktorego nigdy na oczy nie widzialam :D naprawde jestes bardzo zalosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem własnie, raczej nie, ale chce zobaczyc snieg więc chcialabym pojechac w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bola nie wiem dlaczego. nic Millutka. widzialam, ze jakis burak się tutaj przypelętał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rodzine masz w pl chyba?kurde swieta za granica to nie swieta nigdy nie bedawygladaly jak polskie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty? ja n ie narzekam i świeta tutaj mi si ę podobają, pierwsze były najgorsze, teraz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tutaj nie czuje tej magi swiatecznej wogole to wszysztko jest takie inne a wielkanocy to juz wogole nie ma :( ladna nutka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja, a myslalam, ze nie wysłalo, no nic, 2 razy Cie przywitałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×