Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Nox, chcesz wydać książkę ? O czym jest, mogę zapytać ? Niedziel, no to już fobia cięższa. przez tydzień nie wychodzić. ja czuję się chyba bardziej skrępowana przed rodziną czy ludźmi, ktorych znam niz przed zupełnie obcymi. wczoraj tez musialam byc między znajomymi ludźmi. a cholernie źle się czuję w towarzystwie akurat tych osób. później było lepiej, bo się napiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj drugi brat tez jest naszym przeciwieństwem, ale ten, ktory jest w pl to też niedorobiony, jak ja. witaj Klyn_ jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bardzo ciekawa, jesli cos w tego wyjdzie to jestem w kolejce po Twoją książkę. to ta kunpela, z ktora na closterkellera nie poszłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorry, ale glupio byłoby mi żądać zwrotu kasy za coś, co ja komuś postawiłam. też bym nie oddała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie znoszę przechwalania. ciotka z wujkiem pojechali na cmentarze, ale wrócą na obiad 😭 wiec obiad w kuchni mam z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama robi obiad. jeśc bede w pokoju. w sumie to denerwuje mnie to, ze najczesciej obiady robi ona, bo ja lubie gotowac, a nie mam jak i gdzie. w jednej kuchni bysmy się pozabijały. z resztą nie zniosłabym gdyby ktoś mi za plecami cały czas gadał w jaki sposob i co mam robic. ostatnio nie spodobało się jej to, jak kroję cebulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w kuchni nie muszę radzić sobie sam z konieczności, ale lubię pichcić, relaxuje mnie to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi krojenia cebuli nie trzeba G, zeby się urządzić tak jak Milutka wczoraj, a pewnie i nawet gorzej. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×