Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

spar to sieć sklepów spożywyczych, ponoć bardzo popularna, sama w sumie nie wiem :D też nie miałam pojęcia, bo wcześniej o niej nie słyszałam, ale jestem wielce uradowana, bo widziałam reklamę harnów za 1, 50. chyba bede musiala wziąć ze sobą wielką torbę :D a my nie mamy pola, więc na szczęście mnie ten zaszczyt ominął. pomyśl jak piwo przyjemnie smakuje wieczorem po takiej cięzkiej robocie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) u mnie tez sie mily weekend zapowiada :) vodka co tam u Ciebie?jak tam samopoczucie? Grzeslaw to milego podrozowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka ładna dziewczynka i się smuci:-D rozchmurz się słońce, piękna jesień, ubierz mini, ładne pończochy i będzie Ci weselej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze gdy cos wydaje sie takie piekne nagle czar pryska:( dlaczego tak jest?tez tak macie?czy tylko ja mam w zyciu pecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zawsze jest tak ze cos pieknie wyglada czlowiek robi sobie nadzieje a tu sie okazuje ze nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jaka jest moja sytuacja, i co ja mam powiedzieć, ale się aż tak nie katuję bo niema sensu, bo to nic nie da:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moja fotka wtedy tryskalam radoscia akurat ale zrozumialam ze to wszystko nie jest takie proste wzrostu to za duzo nie mam bo tylko marne 156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno znajdziesz jeszcze swoja druga polowke czasami lepiej zyc samemu gdyz wiecej z tego smutku jak radosci ja osobiscie nie mam zamiaru sie z nikim spotykac bo to jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz zmeczona tym wszystkim.fajnie motyle poczuc tylko szkoda ze pozniej przychodzi smutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×