Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

"Godzina 8 Zbyszek staje na krawędzi.. zamyka oczy, wykrzywia usta, przechylil się na stronę smierci.. śmierci.. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _po_prostu_ja_
pytałam tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zbyszek" Coma :) ja tez do razu Cię skojarzyłam i wiedziałąm, ze o blowww zapytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _po_prostu_ja_
tak ale pytałam sie wczoraj po 18 bo tu zagladam czyli w sumie teraz drugi raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno Grzesławie. mi chyba tez pomaga wygadanie się. a dlaczego tak uparcie blowww szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _po_prostu_ja_
jak uparcie?zapytalam co z nia i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam zwyczajnie, dlaczego Ty o nią pytasz.. a czy juz uparcie czy nie to mało wazne. nic nie wiem mhroczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje się, ze tak.. bierze tlyko połówkę tabletki. pamietam jak dowiedziałąm się o moim zaburzeniach odżywania i dała mi połowe. za kilka minut kręciło mi się w głowie, czułam się ciężka i padłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy ona łyka je codzinnie.. dzisiaj pierwszy raz od dluzzszego czasu nie weszła mi do pokoju, a juz prawie 1. wiec chyba działają. \bo zazwyczaj wchodzi i opierdziela mnie, ze nie sypiam... a o 6 wstac musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znalazłam nic takiego co mogłabym na szybko zjeśc, a kanapek robić mi się nie chce. na sniadanie cos się pewnie znajdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×