Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

U mnie słoneczny (o dziwo) cześć Klyn na ten wysiłek musisz się bardzo ale przygotować psychicznie, ale jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam dobrego Milutka? Wczoraj nie mogłem bo grzebałem w telewizorze (w środku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj vodka czesc klyn u mnie tez piekna sloneczna pogoda i o dziwo nawet cieplo nie pije juz 3 dzien i czuje sie jak by mi ktos patelnia w lep przywalil,wczoraj jeszcze w miare bylo ale dzisiaj to tragedia do tego podobno mam tak spuchniete oczy jak bym cpala cala noc tak moj stwierdzil :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się Milutka, ze podjęłaś taką decyzję ! Brawo ! Zawsze na początku jest najgorzej, ale im dłużej wytrzymasz tym łatwiej Ci będzie. Az się uśmiechnęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak juz musi zostac mam nadzieje ze wkoncu dojde do siebie a za kilka dni rzucam palenie przy najmniej postaram sie pora zaczac myslec na trzezwo trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milutka taka moja rada, najpierw zwalcz dobrze jeden nałóg, a potem drugi, bo możesz nie wytrzymać i polegniesz na całej linii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkohol nie rozwiązuje problemów, moze ewentualnie tylko na chwilę pozwolić Ci o nich zapomnieć. Ale nie warto. Jak człowiek wytrzeźwieje to jest zdecydowanie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja malo bylam bo jestem u mojego.obiecalam mu ze pic nie bede i mam zamiar dotrzymac slowa w piatek jak po mnie przyjechal to bylo widac ze byl zly do tego jeszcze 2 kolejne dni ehh...dobrze ze nie wie o calym tygodniu moich wybrykow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty Vodka nie zachwalaj chlańska, bo to nie jest najlepszy sposób na życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety vodka masz racje czasami nawet pod wplywem alko czlowiek czuje sie gorzej niz bez niego na trzezwo...Grzeslawie czuje ze mam sile zeby walczyc z tym wszystkim i mam nadzieje ze nie polegne.zmienie to swoje marne zycie tylko jednego sie obawiam kazda decyzja w moim zyciu podjeta zmienia moje zycie na coraz gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy w życiu nikomu nie powiedziałabym, zeby się brał za chlanie i nigdy nie wypowiadałam się o jakimkolwiek nałogu w pozytywny sposób !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mnie nie zrozumiałeś za bardzo. mialam na mysli to, ze JAK CZŁOWIEKOWI JEST ŹLE I SIĘ NACHLA A PÓŹNIEJ WYTRZEŹWIEJE TO JEST JESZCZE GORZEJ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po za tym moj ojciec wczoraj się nachlał z rodziną, a dzisiaj się boję, ze moze chlać dalej i robic awantury !! nienaiwdzę tego domu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda Vodka trzeźwiec jest źle, bo to walka z własną słabością, ale jak się przetrwa ten trudny okres to jest już dobrze, a nawet pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy człowiek wytrzeźwieje zazwyczaj ma mocnego kaca moralnego, oo moze tak ? reasumując lepie nie zabierać się za picie w ogóle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja vodka zrozumialam o co Ci chodzi niestety G.moze nie zrozumiec ze wzgledu ze ma inny poglad na swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jest alkoholikiem. on nie pije często. ale jak już zacznie to chla kilka dni. jak matka byla za granicą to tak chlał 2,3 tygodnie. przy tym robił awantury, wyzywał matke, kiedyś bił. raz stanęłam między nimi, bo chciał ją uderzyć. przy tym było to dla mnie coś strasznego, bo nigdy nie wychodziłam z pokoju, dlatego, ze się tak bałam. choc wobec mnie nie używam fizycznej przemocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×