Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

Vagnozi rówiesniku Nox, pewnie, a moze okaże się, ze jesteś :D zartuję. Napisz co Ci powiedział, bo sama jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny takie jest rozumowanie starszych ludzi "my słuchaliśmy dobrych piosenek, a ta dzisiejsza młodzież to jakieś wariactwo tego się nie da słuchać!":-D i nie dziwię się, że u Nox szukała "metalowego" diabła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vagnozi, mlody jestes, nie ma co się załamywac. Pewnie w tym momencie brzmi to dla Ciebie absurdalnie, bo czujesz się samotny. Jesli zaczeło Ci zalezec na tej dziewczynie to porozmawiajcie, wyjaśnijcie sobie wszystko, ewentualnie jesli wykazuje się niezdrową zazdrością to wttedy uciekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taki dylemat bo na studiach, na moim wydziale poznałem o 2 lata starsza dziewczynę, bardzo mi sie podoba no i ona jakos tak jak widzi mnie to tak sie usmiecha. Przekonany jestem ze interesuje ja moja osoba i zastanawiam sie czy wypada do takiej kobiety startowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj kto wie moze cos z tego akurat wyjdzie jak nie sprobujesz bedziesz zalowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zbytnio niewiem co taki starsze kobiety oczekuja, z mlodsza to zawsze latwiej bo takie subtelne i uczuciowe sa a tych starszych to nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowisz o niej jakby conajmniej 10 lat starsza była :D nie przesadzaj i nie uogolniaj, nie od wieku zależne są potrzeby, przynajmniej te najważniejsze, a od indywidualnych upodobań,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiem zapoznawać się z ludźmi, więc ja Ci nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wiesz rzy mlodszych kobietach czuje sie pewniej i rozmowa sama sie uklada a tam troche gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku młodszy oznaczałby 18 czy 17 lat, nie chcę generalizować, ale w tym wieku to zazwyczaj jeszcze niedojrzałe gówniarze. Ale gdybym miała tak jak ona 22 i chlopak 20 to myślę, ze spoko. Z resztą nie martw się ostatnio tutaj taka jedna 23 skumała się z 18latkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudna decyzja, ojciec mi mawial ze zawsze bierz mlodsza bo ma miejsze wymagania,hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie doradźcie mi, jak mam poradzić z cholernym bolem pleców po lewej stronie 😭 oprocz zaprzestanie noszenia torebki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tak upierasz się, ze taka nie wielka różnica moze tyle stanowic to idąc Twoim tokiem rozumowania.. pomysl, ze starsza jest dojrzalsza i bardziej doświadczona :O a mlode to rozkapryszone, mające pstro w głowie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Nox, ja juz kilka lat wylacznie torby na dlugim pasku noszę, tlyko chyba za dużo do nich ładuję w efekcie czego już kilku się paski zerwały :O W kazdym razie noszę zawsze na lewym ramieniu i te kilka lat dało mi o sobie znać teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×