Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

tez bym poszla z ciekawosci, ewentualnie to ją poślą do psychiatryka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy w naszym kregu vagnozi tutaj wiekszosc z nas ma depresje.jak to sie stalo ze zachorowalas/les?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona dziś mnie dopadła bo z nowo poznana dziewczyna już się pokłóciłem, dokładniej to ona :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vagnozi UCIEKAJ dziewczynoz
z chorego tego tematu póki możesz, tu nic innego tylko chleją do monitora i użalają się nad sobą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox w polsce niema normalnych, bo (tak jak mówisz) każdemu można świra przyprawic:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to facet jest i nie kazdy tu chleje!tak wogole zastanawiam sie czy ty kiedys nie mialas/les tak ze potrzebujesz sie wygadac i skoro taki chory ten topic to po co tu wlazlas/les?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrośnicy to ciężkie przypadki, a skoro juz na początku pokazuje zazdrość to radziłabym uciekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje noxi :) wiecie co mam chyba goraczke ale nie mam termometra zeby sprawdzic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milutka ja tez mam chyba gorączke, siedzę w kilku swetrach w piecu zapalone, a głowa rozpalona jak nie wiem i boli, ale mysle, ze to z nerwow. odkąd sie zaczęło tak mam. tyle, ze spokojniej się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox, nie ma się czego bać. Mi się wydaje, ze ta baba przesadziła, zwłaszcza jesli jest głęboko wierząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×