Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

kazdy ma swoj gust a o gustach sie nie dyskutuje...tobie sie moze nie podobam ale juz nic na to nie poradze to nie znaczy ze trzeba odrazu po czlowieku jechac.w zyciu licza sie inne wartosci ale jak widac ty z domu tego nie wyniosles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo Escobar jak Ty się...
chamie do kobiety odnosisz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta wmawiaj sobie pasztecie że uroda nie jest najważniejsza hahahahahaha,. Popraw sobie samopoczucie może urody ci przybędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w poprzednim poscie chodzilo mi o szacunek do drugiego czlowieka ale jak widac taki matol jak ty tego nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie Ci zebys spotkal piekna kobiete jak marzenie ktora wykoszysta Cie jak sie tylko bedzie dalo wtedy dowiesz sie co to zycie.podejrzewam ze masz gora 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za co mam cię szanować ? Za głupotę ? Moja droga myślę że jestem starszy od ciebie wyraziłem jasno i uczciwie swoje obiektywne zdanie. Jesteś brzydka i koślawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie gowno obchodzi twoje zdanie wazne ze mojemu facetowi sie podobam ;) a zapewne Ciebie zadna by nawet kijem nie dotknela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, witaj Millutka, jak tam dzionek minął? Widze,że znowu Was tam zalewa, w twoich regionach tez? O i kogo ja tu widze pod innym nickiem, witaj nasz optymisto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×