Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

hej Krycha a dobrze choc troche ciezko o 20 usnelo mi sie przed kompem zmeczona jestem...a jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ulew to zalalo miasto 100 kilometrow ode mnie i zalewa kolejne regiony we wloszech akurat u mnie teraz ok zreszta wczesniej tez bylo bo la spezi nie zalalo a pobliskie miejscowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dobrze, wczoraj na imprezie byłam i juz dawno się tak nie usmiałam co pannie mariannie zawdzieczam i ekipa tez fajna była ;) Dzisiaj miałam isc do tego mojego znajomego ale napisalam mu, ze jednak nie, nie jestem jeszcze na to gotowa... Dzisiaj tez mam taki leniwy dzien ale od tego wlasnie jest niedziela nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo 7 ofiar i 3 nadal sa zaginione a tam w tym miescie juz chyba 10 ofiar smiertelnych jest w tym 2 dzieci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może do Was nie dojdzie skoro i poprzednim razem Was omineło, a tak co tam? Z pracą dalej lipa? Kurna skoro ten kraj tak zle dziala na Ciebie moze wróc do pl, ja wiem, ze propozycja Klyna moze nieco Co Ci nie pasuje bo go nie znasz ale z drugiej strony mogłabys sprobowac jak nie masz u kogo w pl się zatrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca moze bedzie ale to jeszcze nic pewnego ma baba zadzwonic a czy zadzwoni to nie wiadomo.caly czas mysle o powrocie ale jak juz to w styczniu.nadal jestem w trakcie zalatwiania swoich spraw i mam nadzieje ze do swiat sie to wszystko rozwiaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kad wogole Krycha z pl pochodzisz?moze nie dojdzie miejmy nadzieje jeszcze by tego brakowalo zeby powodz zabrala moj dorobek zyciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×