Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vodka

NO I...

Polecane posty

czasami to jest tak ze ze zwyklej znajomosci kolega-kolerzanka potrafi wykluc sie cos pieknego.nie mozna sie zamykac na caly swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja litr winka wypiłam, jeszcze troszkę zostało. kuzyn mi się nachlał i chłopak też :O ah milutka.. :( Klyn_ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tyle, ze ja w zdrowych ilosciach. a moj chlopak mnie pozegnał słowami "kurwa cos mnie goni, o kurwa!!" po czym zaczął biec jak szalony :classic_cool: i wlasnie do niego dzwonię, aby mu obwieścic, ze zalicytowalam i wygrałam mu kurtke a on "ej dobra rzygam koncz" :D masakra. dwa przygłupy. powiem Wam, ze całkiem mi to wino smakuje. a teraz mi się humor psuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wrociłam, zamknęłam się w pokoju, puściłam muzykę i co najgorsze ZACZĘŁAM MYŚLEĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox, zmienilas kolor wlosow ? jasna cholera, przypominasz mi teraz jego kuzynke, ale swietnie wyladasz. bez kurwa podlizywania sie rzecz jasna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tradycyjnie, po powrocie do domu ogladam zdjęcia tego geja :classic_cool: 😭 ale głupia jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo on jak gej wygląda :O sentymentalnym.. zeby to tylko Nox sentymenty były. zaraz winko dopije i juz całkowicie mi odbije. oho. włącza się opcja rymów :D Nox, a Twoj jak tam? dalej kafe i Twoje posty przerabia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pare znalazl, ale ogolnie nie siedzi na tym forum :) w ogole rzadko przy kompie jest, na szczescie zreszta. byl troche wkurzony, ale mi wybaczyl :D moze na nowym nicku mnie nie znajdzie, zreszta ustalilismy ze nie klocimy sie o glupie forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie bede płyty tristanii ściągac. Nox, moj kilka lat temu znalazł moje forum odnośnie zaburzeń odżywiania :O wrrr millutka, mnie muzyka dobija zazwyczaj bardziej, bo wlaczam kawałki pod swoj nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×