Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdesperowana Domowa Żona

ale goraco!!!

Polecane posty

Gość ewelkaaaaaa
oj tak u mnie 30 stopni dzis:)))0 dobrze ze to jus weekend;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkaaaaaa
Ja mam wolne i planuje wyprawe na plaze:) juz nie moge sie doczekac bo w biurze nie da sie wytrzymac mam wlaczony wiatrak ale przy dzisiejszych 32 stopniach to zbyt malo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeblas
znowa ta koooooooorwa co ja ciapaty jebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkaaaaaa
Ale ludzie sa zalosni:) z tego co wiem to kolezanka wyzej jest s bialym facetem:) tylko nie polakiem! Zazdrosc jest obrzydliwa...ze Ciebie na zadna kobiete nie stac to jedz i znajdz sobie nawet i ciapata;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.BillI
a ja nadrabiam z praniem- wszystko ładnie schnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeblas
ewelkaaaaaa Ale ludzie sa zalosni z tego co wiem to kolezanka wyzej jest s bialym facetem tylko nie polakiem! Zazdrosc jest obrzydliwa...ze Ciebie na zadna kobiete nie stac to jedz i znajdz sobie nawet i ciapata sama jestes ciapata pizda. zdz to koooooooooorwa z UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkaaaaaa
i co ze z UK ja tez mieszkam w UK:) Gadamy o pogodzie ktora jest wlasnie teraz w UK wiec Ty powonienies sie domyslic ze wszystkie tutaj osoby sa teraz w UK:) Niewazne nie lubie gadac z frustrowanym prawiczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze i drugie
ja tez nadrabiam z praniem :) a teraz jeszcze w biurze siedze a chcialoby sie wyjsc do jakiegos beer garden na dobre piwko 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby taka pogoda byla jutr i w niedziele... Ewelka..nie warto nawet pisac z takim typem czlowieka..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeblas
a prawda prawda byla i jest korwa Podobno Zdesperowana domowa zona była kurtyzaną w UK 22:52 Zapytanie dotyczonce Prawda to ? 22:56 [zgłoś do usunięcia] Zapytanie dotyczonce przez nia stracilam robote bo byla ode mnie lepsza 22:58 [zgłoś do usunięcia] nacosietakgapisz Jak to? I że niby się kurtyzanowała? A fe! foko, jak dla mnie to za głęboko 22:58 [zgłoś do usunięcia] Zapytanie dotyczonce zdz nie podszywaj sie 22:59 [zgłoś do usunięcia] prawda, pisala kiedys na erotycznym o tym-----------------he he he :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepitkaaa
nie marudz mayor bo piekna pogoda i ciesz sie sloncem poki masz okazje, mieszkalas kiedys w krajach arabskich i tam to dopiero upaly sa wiec nie jecz, ze tak ci zle! pogoda jest piekna, szkoda, ze niebawem znowu andejdzie depresja, ale ja tam uzywam ile sie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ta pogoda jest super. Już myślałam, że nie założę letniej sukienki w tym roku, a tu taka niespodzianka!:) Mam nadzieję, że będzie tak przez weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor of london witaj czytalam pare dni temu na londynku;) i w polskim radiu mowili;) chodzi mi o Londyn;) Ja tez lubie jak jest chlodniej.Jak dla mnie dzis jest zbyt duszno.. nie ma czym oddychac;)... jak sie sprawdzi to bede sie bardZo cieszyc, uwielbiam zime;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Nie chce sniegu w pazdzierniku! W ogole nie chce sniegu! Nie lubie jak jest goraco, ale w druga strone tez nie. Wiosna/jesien to takie akurat w sam raz dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj garsta sniegu w porownianiu z polska;) ja lubie zime ale taka jak tutaj byla w tamtym roku i zeszlym, spokojna ;);)strasznie tu panikuja jak jest snieg ;) strasznie mnie to bawilo w tamtym roku;) Mieszkam w londynie juz ponad 2 lata .. i mam pamiec dobra ale krotka . Jezdze po calym londynie wiec bardzo prawdopodobne ze gdzies Cie juz widzialam;) jak sobie przypomne to dam znac;) bo teraz slabo cos z pamiecia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że z tym śniegiem się nie sprawdzi. Mayor, czy Ty nie miałaś emigrować do US? Pytam, bo kiedyś zahaczyłam wątek na kafe, w którym chyba o tym wspominałaś? Czy coś pomyliłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja tez jezdze po calym Londynie, co chwile gdzies tam jestem, wiec mozliwe, ze sie widzialysmy. A w ktorej czesci mieszkasz? No, do USA chce wyemnigrowac ale zobaczymy jak tam bedzie. Na razie bylam tam przez sierpien na wakacjach z moim J. Teraz polece na swieta i nowy rok w grudniu, juz mam bilety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×