Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdesperowana Domowa Żona

ale goraco!!!

Polecane posty

Napiszesz mi gdzie byłaś i jak było? Marzę o podroży do US, w przyszłości na pewno się wybiorę. jak odbierasz ten kraj i ludzi? Podobało Ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w polnocnym, blisko centrum, czesto metrem jezdze, sama lub z synem. No baaaa, podobalo mi sie w US. Ale to temat rzeka.... Bylam w Seattle w stanie WA wiekszosc czasu i robilismy krotkie wycieczki. Kanada (Vancouver, Whistler, Montreal, Toronto) I New York bo graniczy prawie ze z Kanada. Ale tez Portland w stanie Oregon....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie dzisiaj mowilam kolezance, ze tesknie za sniegiem. A moze to bylo wczoraj? Ja pamietam 2-3 lata temu jak sypnelo, to stanelo wszystko. Lotnisko bylo tak zawalone, ze nie szlo sie ruszyc. A loty odwolane od gory do dolu listy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor w ubieglym roku mi sie udalo, w grudniu bylam jeszcze na macierzynskim, wiec ominela mnie "przyjemnosc" bycia i obslugiwania pasazerow na Heathrow. Ja wiem, ze mozna sie wkurzyc jak odwolaja ci lot i to jeszcze na swieta, ale personel naprawde nie ma ukladow na gorze i nie moze zamowic pogody:D W tym roku niestety bede uczestniczyc w swiatecznym szalenstwie na Heathrow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tamtym roku we swieta lecilam, mialam taki zamiar i niestety lot odwolany , to spowrotem na londyn z tym ze ja latam z luton.. potem kolejny lot pare miesiecy pozniej, wulkan odwolany ...znow na londyn w tym roki... samolot sie popsul ale wizzair na szczescie sie zachowal i dla wszystkich pasazerow wynajal hotel , zawiezli nas nakarmili i na nast dzien odwiezli na lotnisko chociaz do ostatniej chwili nie wiadomo bylo czy odlecimy.. masakra ... !! za tydzien znow lece mam nadzieje ze nic sie nie wydarzy!!!! bo Za mna jakis pech chodzi...pierwszy raz jak bylam w uk w swieta ... czarnoskorzyrobili zdjecia dla sniegu.. smiesznie to wygladalo;) szkoly pozamykali... dlr nie dzialalo.. tak to jest .. dobrze ze nie widzieli polskiej zimy bo jak by byla taka w uk to dopiero paraliz by byl;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, wyobrazacie sobie tutak taka zime, jaka byla okolo 12 lat temu w Polsce? Pamietam bylam w szkole sredniej i temperatury dochodzily do -30. Odwolali nam zajecia bo woda zamarzla w rurach. Sniegu bylo po kolana. I caly czas padalo. Tutaj to chybaby oglosili cos w rodzaju kleski:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belle, to na pewno sie spotkamy na Heathrow, bo ja wlasnie 25-go drudnia odlatuje do Ameryki. :) Z trzeciego terminala, jak poprzednio. A Ty w ktorym pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie marudzcie ze za goraco
nawet w lecie nie bylo tu takiej pogody!! A tu juz kolejny dzien z niebieskiem niebiem i zadnej chmurki :D mnie sie to podoba, chociaz akurat jestem chora i siedze w domu... ale z praniem nadrobilam :P a w niedziele jesli bede zdrowa to sie wybiore z sasiadami nad morze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad morze, super! Po przeczytaniu Twojego posta tez naszla mnie ochota zeby sie wybrac nad morze. Belle, no to wstepnie jestesmy umowione? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nynynyny
Mayor ale Ty bylas w NYC czy po prostu noga depnelas z Kanady do stanu NY bo to okropna roznica jest :) stan NY pod Kanada to wies, preria :) NYC to jest cos, co kazdy powinien zobaczyc chociaz przez weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uncle Adolf :-D
jest niezle :-D lubie tak w krotkim rekawku na piwko w pazdzierniku :-D zasiedzi sie czlowiek nieco i .. .. no wlasnie dalej milo na dworzu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nynynyny, tak, bylam w NYC, ale mnie to nie rajcuje. Lubie zwiedzac ale wole bardziej spokojne miejsca jak Seattle WA czy przepiekne Whistler. No, dzis znowu upal, bylam juz z synem w miescie rano, zalozylam jeansy. Nie no, juz nie wiem jak sie ubrac. Teraz lunch w domu a potem znowu do miasta. Oczywiscie musze sie przebrac bo za goraco jest, a nie mam w co. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bele, Ty sobie nie mysl. ;) Bede na Heathrow 25-go. grudnia, to Cie tam znajde na tej jedynce. Dzien wczesniej na Kafe napiszesz w ktorym miejscu dokladnie, to sie przejde. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayor spoko, damy rade. Ale przyznam, ze zazdroszcze Ci tych Stanow. Ktos mi kiedys powiedzial, ze jak ktos zakochal sie raz w USA to zawsze bedzie go tam ciagnelo. Ech, prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] Mayor of London Nie nawidze takiej pogody. Nie lubie takiego upalu. Wlasnie wrocilam z synem ze szkoly, rosolek sie gotuje. Goraco.... Mayor of London w przerwie na lunch: http://mayoroflondon.wrzuta.pl/obraz/8pXYQjIf XC0/mayor_of_london Mayor of London po domowemu: http://w191.wrzuta.pl/obraz/4q2CZrSKtUQ/mayor _of_london_po_domowemu Mayor of London & James: http://w278.wrzuta.pl/obraz/powieksz/7Tt7KXGW utA Mayor of London z synkiem: http://mayoroflondon.wrzuta.pl/obraz/powieksz /9D0rYosi6Gk" No to pewnie lubisz upał z przełomu lipca i sierpnia z Kuwejtu:classic_cool:.Jak przeżyjesz parę dni z temperaturą ponad 50 stopni w cieniu to przestaniesz tak marudzić:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogoda jest zarabista i juz
jeszcze dzien, dwa i sie skonczy dzien dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max, przezylam juz gorsza pogode w krajach bliskiego wschodu. Ale juz zapomnialam. Ostatni raz bylam tam jakies 4 lata temu wiec nie pamietam juz tego upalu. Belle, nie ma co zazdroscic. Ale i tak jestem happy, ze polece znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×