Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdesperowana Domowa Żona

ale goraco!!!

Polecane posty

Gość A mayor of london to już
Totalna idiotka:) Pieprzy jak połamana, mysli ze tu same debilki siedza jej pokroju I na niczym sie nie znaja! :D Buhahaaaaaaaaahaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy nie macie innego zdania. Potraficie wyzywac tylko od idiotek i debilek:D Myslicie, ze takie cool jestescie i jak napiszecie komus, ze jest pojebany itp to kogos to zaboli?? Robicie z siebie wulgarne dziewuchy, ktore nie potrafia inaczej niz tylko rzucac inwektywami. Ale wedlug was jestescie super, swietne bo pojedziecie po kims:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
typowe kafeterianki, ot co.. ech i dziwic sie, ze w PL taka rozpierducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie każda jest z Pl
Ale wy oczywiście uważacie ze każda co tu pisze to nie zna się na niczym bo całe życie w Polsce mieszka , nigdzie nie była nic nie widziała ...itp tylko wam zadrosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie każda jest z Pl
Wiesz belle ze jedna wyzwa inna pisze swoje zdanie na ten temat a wy wrzucacue je do jednego wora . To nie pisze jedna i ta sama osoba. Forum jest po to aby rozmawiać a nie slodzic sobie jak ty , żona i mayor to robicie. Każdy kto ma inne zdanie jest przez was atakowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ja mayor i belle jestesmy po prostu sympatyczne, zadowolone z zycia osoby ktore nie musza wylewac swoich zali na kazdym kroku, nie zawsze sie ze soba zgadzaja ale sie wzajemnie SZANUJA. nie ma to nic wspolnego ze slodzeniem, nasze zachowanie wobec siebie powinno byc przyjetym standardem na tym forum - pobozne zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapamietaj takze ze nawet tutaj reprezentujesz siebie, jak sie nie zgadzasz z czyims zdaniem to piszesz "a ja sie nie zgadzam z toba, bo...". niestety wiekszosc pomaranczek korzystajac z anonimowosci swoja wypowiedz zaczyna "ty debilko, kretynko, szmato...jestes taka i sraka i owaka". moze troche oglady.. (nie pisze o kazdej pomaranczy, ale przejrzyjcie moze chociaz ten jeden watek tak dla przykladu..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazda jest z Pl wiesz jest diametralna roznica miedzy wyrazaniem swojego zdania a wyzywaniem. Poki co kazdy temat o Mayor czy Zonie jest w 80% opanowywany przez wredne pomarancze probujace zmieszac je z blotem. Ja wiem, ze to nie jest jedna i ta sama osoba. Rozmawiac mozna kulturalnie i bez wyzwisk, czego wiekszosc nie rozumie. I slodzenie nie ma tu nic do rzeczy. Mozna miec odmienne zdanie i przedstawic je w racjonalny, pozbawiony przeklenstw sposob. A jak ktos nie panuje nad emocjami i dzialaja mu poszczegolne osoby na nerwy to moze powinien policzyc do 10 zanim zwyzywa je od takich czy owakich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASDFG
Zdesperowana Domowa Żona moze ja mayor i belle jestesmy po prostu sympatyczne, zadowolone z zycia osoby ktore nie musza wylewac swoich zali na kazdym kroku--------------JA JEBIE ZDZ TY ZDESPEROWANA KURWO CIAPATA,POMYJE NA LEB CI WLALI NA FORUM I JESTES ZADOWOLONA Z ZYCIA???????????? IQ SZYMPANSA SPIERDALAJ LACHONIU DO BURDELU NA BULKI ZARABIAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASDFG
00:11 [zgłoś do usunięcia] kiack ZDESPEROWANA dobrze ci ktos napisal ------- skoro zaszczyca cie jak ktoś na ciebie wylewa pomyje to naprawdę niewiele ci potrzeba do szczęścia najlepiej będzie jak znikniesz z tego forum bo z tego ci widzę niewiele osób ma ochotę z tobą rozmawiać czy nawet czytać twoje wypowiedzi. 21:36 [zgłoś do usunięcia] kiack KAFETERIA - Podobno Zdesperowana domowa zona była ... f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4762845 - Diese Seite bersetzen 9 Beitrge - 4 Autoren Podobno Zdesperowana domowa zona była kurtyzaną w UK. 22:52, Zapytanie dotyczonce. Prawda to ? 22:56 sama o tym pisala na forum------CALE FORUM Z CIEBIE LEJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest jak walka z wiatrakami:D chociaz mysle, ze takie rzeczy jak szacunek do drugiego czlowieka wynosi sie z domu, wiec jak ktos od malego chlonal chamstwo, to kilka postow nic nie zdziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to zdesperowana
jest zawsze bardzo sympatyczna:o już nie chce mi sie szukać ale nie raz pokazała swoja "klasę" i kulturę wypowiedzi. Zaraz napisze że to było w obronie:D Ktoś kto jest sympatyczny i kulturalny potrafi sie też w taki sposób obronić (lub zignorować) a nie sypać słownictwem z rynsztoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam, nie lubie robic z siebie ofiary i jak sie bronie to zebami i pazurami :) jak slusznie zauwazylas, nigdy pierwsza do nikogo nie wystartuje, za to nigdy, nawet w obronie nie rzucam na obrazajacego mnie wyzwiskami. chamstwa kultura nie pokonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona--- nic do ciebie nie mam, ale bajki swojemu synkowi mozesz opowiadac. z tego co przeczytalam kilka osob zwracalo ci uwage. rozumiem ze mozesz byc zla na posty itp. ale nie musisz zniżać sie do poziomu osob, ktore to napisaly. pokaz klase i przede wszystkim nie daj sie sprowokowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] belle de jour 1982 to jest jak walka z wiatrakami chociaz mysle, ze takie rzeczy jak szacunek do drugiego czlowieka wynosi sie z domu, wiec jak ktos od malego chlonal chamstwo, to kilka postow nic nie zdziala. I loved the child in him, so innocent and sweet. The mischief in his eyes, the blush upon his cheek. The tender way he spoke, that showed me that he cared. The touch of his warm hand, that gently touched my hair. The smiles that we shared, that filled my life with glee. For when I was with him I found the child in me." Walka z wiatrakami może być spowodowana upałami w Hiszpanii:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja sie do tego przyznaje ze jestem raczej niemila dla ludzi ktorzy mnie atakuja. sama nie mam celu dla nikogo bez przyczyny byc wstretna. nie jestem z tych co to nadstawiaja drugi policzek. i pod pretekstem klasy czy kultury nie zamierzam. totalnie glupie wypowiedzi ignoruje, ale jak widze cien nadzieji zeby chaowi dowalic to i go for it :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaona
Zdesperowana Domowa Żona nawet jak mi pomyje na leb wleja to mowie ze deszcz pada, bo nie ma honoru i nikogo poza kafeteria:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam....
Zdesperowana ty kompletnie mylisz pojecia :O Kulture i klase to pokazuje sie wlasnie w starciu z chamem a nie w momencie slodkiego pierdzenia. Czlowiek z klasa nigdy nie zniza sie do poziomu magla....chyba, ze ten poziom magla po prostu reprezentuje a tzw: klasa i kultura to jedynie cienka fasada. Tyle, ze sa to sprawy, ktore sie "z mlekiem matki ssie" ;-), tego sie juz nie nauczysz. I raczej nie zrozumiesz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"klasa" takie wielkie slowo... jedno z najpopularniejszych tutaj. nigdzie nie zaprzeczylam ze potrafie byc wulgarna i sarkastyczna. wlasnie tam gdzie spotykam sie z atakiem na moja osobe. w gruncie rzeczy to mnie bardziej bawi niz denerwuje. ale przynajmniej mam tyle "klasy" (sic!) ze nie gadam na innych, to nie jest forum zeby rozmawiac o ich uczestnikach, tylko wypowiadac sie na tematy. mnie wazsze osoby na tyle nie interesuja zeby o was chciec rozmawiac. jaki czlowiek z klasa wpierdala(!) sie w czyjes prywatne zycie, wyzywa czy obraza na kazdym kroku?? ja nigdy tego nie robie, przynajmniej ta czesc "klasy"(ostatni raz wypowiadam to slowo) zachowalam. patrz najpierw na siebie a potem na innych. i ode mnie i mojego zycia wynocha - nigdy nie bede dla takich ludzi mila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchamy
do zdesperowanej : z pomyjami na glowie ciezko o rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchamy
.:D:D:D 13:34 [zgłoś do usunięcia] Zdesperowana Domowa Żona wlasnie taki przyklad mi dajecie jak wypowiedz z "klasa" powyzej.. bez komentarza.hahahahahahahahahah komentarz zdesperowanej powyzej:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokazalyscie klasę
Mayor Żona i Belle .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×