Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudusia1523

Trzy tygodnie przed ślubem-kto ze mną?:)

Polecane posty

No wiesz aga tobie to trochę się nie dziwie. Jesteś sama z córką więc wnioskuję, że facet cię zostawił. Życzę ci byś spotkała na swojej drodze człowieka który cię pokocha i ty go pokochasz i wtedy będziecie chcieli razem przejść przez życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga,agnieszka,agula
dziekuje ci,ale to juz sie chyba nie zdarzy,bo zbyt dlugo juz czekam....i wypatruje...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stressik
Hej dziewczyny ja mam ślub 8 października i jestem mega zestresowana a na dodatek mam gorączke i strasznie bolące gardło, mam nadzieje ze antybiotyki do soboty mnie postawią na nogi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy aga nie mów nigdy:) Jeszcze wszystko się zdążyć może:) Stresik to współczuje. W sobotę ślub a ty się bidulko pochorowałaś:) Życzę szybkiego powrotu do zdrowia:) Pewnie już się doczekać nie możesz soboty:) Biała suknia, przysięga, wesele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stressik
Doczekac sie nie moge to prawda, ale jak nie wyzdrowieje to caly urok tego pieknego dnia prysnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak z temperaturą i bolącym gardłem to raczej się nie pobawisz. Będziesz raczej wykończona i słaba. Współczuję:( Obyś wyzdrowiała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga,agnieszka,agula
no ja bym chciala,ale nie ma z kim:P Jak wieczor mija Klaudio:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli:) W telewizji bzdury związane z zbliżającymi się wyborami. Jeszcze i ty będziesz kiedyś brać ślub:) A tak z ciekawości się zapytam jeśli mogę wiedzieć ile masz lat? I ile twoja córeczka ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Ja w sumie jestem już rok i 3 miesiące po ślubie więc chciałabym Was wesprzeć :) Naprawdę nie ma się czego bać... Swoje przygotowania zaczęliśmy już prawie 2 lata wcześniej gdyż mieszkamy za granica. Najtrudniej było mi znalezć swoją wymarzona sukienkę ale internet czyni cuda :) Kilka dni przed ślubem dekoratorka nam nawalila wiec trzeba bylo szukac nowych. Ale juz w dniu ślubu wszystko było na luzie bo zależało mi na przysiędze. Byłam przekonana że się wzruszę i będę płakać ( za bardzo wrażliwa jestem) :) ale o dziwo nie uroniłam ani jednej łzy. Byłam taka szcześliwa. Przed ślubem każdy mi i mojemu mężowi mówił że po ślubie wszystko się zmieni (na gorsze). Jak narazie nie odczuwam tego. Powiedziałabym nawet że jest lepiej :):):) Małżeństwo to nie tylko dzieci, mąż i dom ale też wspólne pokonywanie problemów. Tak więc zyczę Wam duzo miłości i zrozumienia na Nowej Drodze Zycia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ślub w tą sobotę, stresik jest ale także wielkie emocje i nie mogę sie doczekać:) Grunt to pozytywne myślenie i oby pogoda dopisała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
ja dopiero w środę rozpoczynam z narzeczonym poradnię małżeńską, ciągle z tym zwlekaliśmy ;) już nie możemy się doczekać :D życzę szczęścia wszystkim, którzy mają ślub już w tę sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pese no to już tylko parę dni:) Jak już będziesz po wszystkim to wejdź i opisz co i jak:) A ty asia jeśli można wiedzieć to jaką poradnię małżeńską??? Bo o kursach przedmałżeńskich to słyszałam i też musiałam je robić. Może o to samo nam chodzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweetkasandra no to ty już szczęśliwa mężatka:) Wiadomo, że są lepsze chwile i gorsze w związku ale to wszystko od nas samych zależy jak będziemy problemy rozwiązywać i jak do nich podchodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
kurs robiłam ale to osobna sprawa, poradnia małżeńska to 3 spotkania na których uczą "naturalnego planowania rodziny"... czyli jak badać sobie codziennie temperaturę, ślinę i śluz aby stwierdzić czy mam dni płodne czy nie... ohyda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to też miałam ale na kursie przedmałżeńskim. Mieliśmy trzy spotkania z facetem właśnie od tych spraw a trzy z księdzem. My tak sobie tu gadu gadu a o najważniejszych rzeczach nie piszemy:) Masz już wybraną suknie ślubna, wybrane dodatki, wiązankę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
http://www.google.pl/imgres?q=bukiet+bia%C5%82e+r%C3%B3%C5%BCe&um=1&hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&tbm=isch&tbnid=mZsGW-p5SzM_iM%3A&imgrefurl=http%3A%2F%2Fmiller.art.pl%2F396-bukiet-bialych-roz.html&docid=j5pkrd6nq-GfcM&w=300&h=300&ei=8ccpTrqIFYvu-gaCmODuBg&zoom=1&iact=hc&vpx=740&vpy=83&dur=2402&hovh=225&hovw=225&tx=148&ty=123&page=1&tbnh=148&tbnw=148&start=0&ndsp=18&ved=1t%3A429%2Cr%3A3%2Cs%3A0&biw=1280&bih=630 taki bukiet, chciałam białe lilie, ale mam na sukni róże, więc jednak uznałam, że róże będą odpowiedniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
bardzo ładna ta Twoja :) pokaż suknię :D moja jeszcze się szyje, jutro przymiarka ;) ale w necie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewyczy:) A ile macie lat? Pytam z ciekawości, sama jestem na etapie ustalania daty, a mam 23 i mój chłop też;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to życzę Wam z całego serca powodzenia - w tym pięknym dniu oraz na nowej drodze życia! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
CHACHA ja mam 25 lat, narzeczony w styczniu skończy 27. ale zaręczyliśmy się niecałe pół roku temu i już bierzemy ślub :) jesteśmy razem półtora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chacha:) A na kiedy wstępnie ustalacie datę ślubu? Ja mam 21 lat a mój facet 24:) Pewnie nie które osoby mogą stwierdzić, że jesteśmy za młodzi ale mi to nie przeszkadza:) Jesteśmy ponad 2,5 roku razem i wiem, że jestem na to gotowa. Ponadto mamy synka półrocznego wiec teraz czas najwyższy na ślub:) Co do sukni asia to może później zrobię jej zdjęcie:) Póki co nie chce mi się:) Zresztą na wieszaku nie będzie tak samo wyglądać jak po nałożeniu:) Ty się lepiej pochwal swoją jeśli w necie ją można znaleźć:) I bardzo ładny bukiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
nie wiem czy powinnam ją pokazywać tak "publicznie" jeszcze przed ślubem, hehe :P jak pokażecie swoje to Wam wyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chyba parę jej zdjęć ale nie będzie dobrze jej widać bo jest we folii i leży na łóżku, ale mogę za raz wrzucić:) Ja to po weselu wrzucę to już wszystko będzie widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja86sia
bardzo ładna suknia, piękna koronka u góry! ja kupiłam taką, tylko, że jest szyta na wymiar, więc jeszcze nie mam jej w domu, odbieram przed samym ślubem :) http://www.google.com/imgres?q=kreacja+%C5%BCannet+jena&um=1&hl=pl&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1366&bih=623&tbm=isch&tbnid=u6avGMwi2f4AYM:&imgrefurl=http://suknieangela.com.pl/kreacja-zannet,51,pl,g,21,1.html&docid=dfxUtHdSpEzzVM&w=400&h=600&ei=EUmLTv7-GOrE4gTq5cGFBA&zoom=1&iact=rc&dur=385&page=1&tbnh=132&tbnw=73&start=0&ndsp=25&ved=1t:429,r:24,s:0&tx=45&ty=48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×