Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NimfaJeziorna

Hej Prawiczki!!

Polecane posty

Dlaczego czujecie się zranieni i się obrażacie jak ktoś Wam powie prawdę, czy stara się pomóc, a sami zachowujecie się beznadziejnie, chamsko, podszywając się i pisząc pierdoły. Wam dobitnie czegoś nie wolno napisać, ale sami możecie? Czujecie się ofiarami, piszecie o tym jak źle Was ludzie traktują przy czym zachowujecie się dokładnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijem
Nimfa i ja to jedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijem
Witaj kompanko w wojnie z tymi lebiegami:) Myślałem że na froncie tej nierównej walki zostałem sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest to
Myślę, że szczeruś jest prawiczkiem, a jak wy uważacie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc ludzi tak naprawde mnie nie akceptuje poprostuoceniaja mnie za wyglad a ja nie jestem przez to jakims chamem i nie obrazam ludzi staram sie byc mily i uprzejmy nie obrazam ludzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ciebie to tak boli
ze musialas zalozyc temat o nas , nastepna niedowartosciowana nastolatka :O zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijem
Wszystko jasne. Te prawiczki wszystkie to szczeruś! No bo przecież nie może być tylu gamoni, to nie możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ciebie to tak boli
wystarczy poczytac twoje dobre rady rodem z bravo girl 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijem
BLE BLE ty to jeszcze w miarę normalny jesteś, ale tate padalce to są już nie do uratowania. Przeczytaj co ci napisałem na przedostaniej stronie mojej historii i wyciągnij wnioski> Może będziesz pierwszym który się wyłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedowartościowana? Ja prawikiem nie jestem, żeby być niedowartościowaną. Może jeszcze i są na tym forum jakieś przyzwoite prawiki, ale przez ten czas, który jestem na kafe tego nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest to
Zgadzam się! Te prawiczki to szczeruś, tylko pod róznymi nickami :D szczeruś, ujawnij się. Przecież ta gnida taka złośliwa bo żadna nie chciała go rozprawiczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę nie namawiać prawików do stracenia prawictwa! Coś pewnego na tym świecie musi pozostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest to
Szczerus chciałby stracić prawictwo, ale nie ma z kim :P może jest chętna do rozprawiczenia naszego szczerusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ciebie to tak boli
"Coś pewnego na tym świecie musi pozostać" Pewne w tym swiecie sa dwie rzeczy smierc i podatki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijem
A kto ich namówi? Babe by im do łózka zaprowadził to by niewiedzieli jak ją użyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ciebie to tak boli
"Niedowartościowana? " Oczywiscie bo jaki inny masz powod by zakladac kolejny temat o nas by poczuc sie lepsza? Ale wybaczam ci kobiety z natury sa tepe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest to
dla szczerusia musi być doświadczona kobitka zeby wiedziała jak zabrac się do roboty :D to która jest chętna dla szczerusia? robimy nabór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijem
A skad debilu wiesz jakie są jak z żadną poza swoją matką nie miałeś do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłam ten temat, bo po zapoznaniu się z Wami uważam, że jesteście podli i paskudni z charakteru. Oczekujecie od kogoś współczucia i żalicie się jacy to skrzywdzeni przez ludzi nie jesteście, przy czym sami tak traktujecie innych. Niezła hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijem
było na stronie 3 a wersja light na przedostatniej...poczytaj a jak zbyt hardcorowe dla ciebie to przynajmniej już wiesz....dlaczego jesteś prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oczekujecie od kogoś współczucia i żalicie się jacy to skrzywdzeni przez ludzi nie jesteście, przy czym sami tak traktujecie innych. Niezła hipokryzja." Poprawka. Nie oczekuję od nikogo współczucia tylko uświadomienia sobie, że skoro gówno wie o byciu w naszej sytuacji to nie powinien się mądrzyć i przedstawiać to tak, jak gdyby on był tym dzielnym co przezwycięża wszystko, a my nic. 🖐️ A jak mam traktowac kogoś kto mnie obraża? Nadstawić drugi policzek? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×