Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NimfaJeziorna

Hej Prawiczki!!

Polecane posty

Gość nabijem
On się nie czuje wystarczająco pewny żeby iść do pubu. Zawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale szukać pracy byłem bez kumpli" ale z tego co się zorientowałem to wiara wprawdzie jakiś czas temu był bezrobotny ale teraz ma całkiem niezłą pracę w której zarabia powyżej średniej krajowej, czyli nieźle jak na polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijem i nimfa
porywacie sie z motyka na slonce, Prawiki siedza tu juz od lat i nic sie nie zmienia w ich zyciu.Oni nie potrzebuja tak naprawde rad bo nie potrafia nic zmienic, wola sie nad soba rozczulac i skarzyc jak im zle, wiec strzepicie jezyk po proznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henry Acha
Mnie dziewczyny oceniają jako kogoś poniżej przeciętnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pewnie sama przejmie pałeczkę, jak zobaczy, że się stresujesz." Raczej przez grzeczność to zrobi po czym będziecie mogli zostać przyjaciółmi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijem
Ty idź do lekarza. Bo jeszcze tydzień dwa i nie będziesz miał na tyle pewności żeby wynieść śmieci. I to nie jest śmieszne. Z tobą na prawde jest coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"On się nie czuje wystarczająco pewny żeby iść do pubu. Zawał" Zyłem w izolacji od swiata przez całe zasrane życie, zadając się jedynie z ludzmi równie przegranymi co ja. Skąd mam posiadać umiejetnosc życia, skoro nie miałem kiedy jej nabyc? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tak siebie Ty oceniasz, nie dziewczyna." fakt że ma 24 lata i w życiu nie był na randce nie wskazują że jest jakoś szczególnie dobrze oceniany przez dziewczyny, tak myślę przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A ona nic nie ma do gadania gdzie randka ma się odbywać?" To facet ma mieć plan na spotkanie a nie ty. Możesz proponować ale to jest najkrótsza droga aby stracić szacunek do faceta jeśli cały czas trzeba za niego podejmować decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek ale Ty nawet nie próbujesz nabyć. Nikt za Ciebie życia nie przeżyje. Czemu nie pijesz piwa? Łyknij sobie, a nuż coś Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czemu nie pijesz piwa? Łyknij sobie, a nuż coś Ci pomoże." Ty sobie jakieś tabletki łyknij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijem
Nimfa co im nie napiszemy to oni nam udowadniają, ze nie mamy racji, że oni wiedzą lepiej. Faktycznie po co to pisać jak i tak nic się nigdy nie zmieni. Człowiek chce dobrze, to oni zamiast wyciągać wnioski, dopytywać szczegółów itd jeszcze się dopierdalają że im nie współczujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijem
jak sram to też z kumplami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbjkjkbkjki
ło kurwa aż musze to napisać darker - walisz identyczne teksty jak mój stary który był jednym z najbardziej poyebanych ludzi(choć i trudno go człowiekiem nazwać) jakich znam, w dodatku tak samo jak ty uważał że wszyscy wokół to debile i był aspołeczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijem i nimfa
Dlatego powtarzam nie ma co brac sie za ich naprawe, na forum jest to niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijem
Kurwa pójście do pubu to umiejętność. Rozległy zawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w dodatku tak samo jak ty uważał że wszyscy wokół to debile i był aspołeczny... " Ale jednak upił się wiele lat temu na wyjeździe służbowym czego ty jesteś teraz dowodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nabijam ja to doskonale wiem:) Na szczęście to mój ostatni wieczór na kafe. Jutro już wyjeżdżam cieszyć się życiem. Dzisiejszy dzień poświęciłam Wam prawiczki. Czuję się okropnie zmęczona- chyba nigdy nie siedziałam tyle przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prawiczek ale Ty nawet nie próbujesz nabyć." To jest podstawowy błąd w Twoim mysleniu. To ze codziennie nie wykonuję czynnosci mających na celu nauczyc mnie zycia, nie oznacza ze codziennie o tym nie myslę i nie próbuję się przemóc i nie zastanawiam się, jak siebie podejsc. 🖐️ "Łyknij sobie, a nuż coś Ci pomoże.: Nie czuję potrzeby. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"K**wa pójście do pubu to umiejętność. Rozległy zawał" A zdychaj chuju, zdychaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nimfa co im nie napiszemy to oni nam udowadniają, ze nie mamy racji, że oni wiedzą lepiej." a nie przychodzi ci do głowy że tak jest? że po prostu znamy swoje życie i możliwości trochę lepiej niż wy? ja oczywiście wierzę że tobie rozmaite rzeczy przychodzą łatwo i nie przejmujesz się jak od czasu do czasu coś ci się nie uda. ale dlaczego ty nie jesteś w stanie zrozumieć że nie wszyscy tak mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddsasa
Przynajmniej nie zdechnie jak marny prawiczek ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beliar, przecież miało Cię nie być na kafe. Wiem, że wyznajemy zasadę "każdy sobie", ale nie mogłam się powstrzymać od tej dygresji. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijem
Jestem w stanie to zrozumiec. Nie jestem w stanie zrozumieć tego dlaczego nie próbują. Naprawdę ja już bym wolał umrzeć na randce z myślą że próbowałem, niż wegetowć tak następne 40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie jestem w stanie zrozumieć tego dlaczego nie próbują." Próbowało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny zryty topic
nie rozumiem, po chooja tak się prawikami przejmujecie? jak chcą to niech gniją w samotności, nikt płakać nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabijem
Nie próbują do skutku albo do śmierci gamoniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×