Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

ale dzis zjadlam troche bozcku ze spichrza ( tradycyjne wyroby )- az sie zdziwialm , ciekkawe czy dam rade rybe zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) paseczkiikropeczki o mojej diecie piszę cały topik, udzielam sie aktywnie:)Poczytaj sobie, kiedy znajdziesz czas i ochotę.Mój sukces polegał na tym, ze nigdy nie byłam głodna, nie dopuszczałam do tego, jadłam 5 posiłków dziennie i zadnych diet cud i obcinania kalorii na maxa, tego sie boję, bo jestem pewna jojo i ubytków zdrowotnych po takich cudach;) Moge zyc i bez chleba i bez ziemniaków, bułek, smazonego, bez problemu.juz sie o tym przekonałam.Najgorzej ze słodyczami, ciągle walczę z tym nałogiem:( Pisałam juz, ze na tej diecie, a raczej sposobie odzywiania bardzo poprawiły mi sie włosy i cera, więc jest ok.Jestem zadowolona:) Mogłabym spokojnie taki sposób odzywiania sie uskuteczniac do konca zycia, chciałabym dodac jedynie ryz i kasze,banany i winogrona, bo bardzo lubię i są zdrowe.Pewnie i na to przyjdzie czas:) No a teraz w swięta bede jadła i sałatki z majonezem i ciasta.Zobaczymy, na pewno przybędzie,oby nie za wiele kg.Po swiętach znów powalczymy, na wiosnę wracam do nordicu, będzie dobrze:) No, zaczynam sprzątac troszkę, bo do tej pory same szkolne sprawy zabierały mi czas.A w sobotę zamykam chałupę i do rodziców.Tam smakołyki juz będą czekac na mnie;):):) Pozdrawiam wszystkie kochane kobietki, oszczędzajcie się:)Piękny wygląd w swięta wazniejszy niz jeszcze jedno mięsiwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenciu dzieki za dobre zyczenie , to ale niestety nie to :( :( :( Po prostu po chorobie ,tak nie moge z jedzeniem dojsc do siebie:( Serene ej ja to taki boczek uwielbiam ,jeszcze miesiac temu slina cieklaby po klach :) , mam nadzieje ,ze niedlugo mi przejdzie - to sobie tez kupie :p Izus , u mnie bezpiecznie , bo nikt mi smakolykow nie podsunie , co ugotuje to bedzie , a moj rodzinka juz rok temu stwierdzila , ze jedzenie w swieta jest przereklamowane i zamowila zielona salate z tunczykiem w 2 dzien swiat na obiad :) Paseczki no ulga w koncu jutro zamkna weihnachtsmarkty i kusic przestanie :) Czyzby jakies magenowe grypsko was dopadlo ? Toja jak tam kaczka zdubana ? ( chodzilo o oskubywanie , albo cos mieszam - a nadaje sie na poduche , znaczy pierze nie kaczka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witam was wieczorkowa porą i stwierdzam że jednak święta będą jak dla mnie dużym testem wytrzymałości i silnej woli, który pewnie obleje i najem sie po uszy i po swietach bede skamlac wam tu ze teraz zamias 3 kg to musze zgubic 5. Izus moge potwierdzic że jak trzymałam sie 5 posilkow i nie byłam głodna to naprawde gramki a nawet kiloski lecialy, a teraz chciałam szybko cos zgubic z rana poscik a po poludniu nie daj Boże, dlatego wroce do tych 5 posilkow, warzyw i zobaczymy moze znowu sie uda cos zrzucic. ja jutro w domku -porzadki i troszke gotowania mnie czeka, dzis moja mlodsza corcia zagniotla ciasto na pierniczki z przepisu olensji ale wzielysmy na polowe porcji bo jak ma nie wyjsc to lepiej mniej wyrzucic, oczywiscie dam znac co z tego wyszlo. Dziewczynom ktore złapały grypke życzę szybkiego powrotu do zdrowia, no i nie przemeczajmy sie a odchudzajmy - piszcie dziewczynki w miare mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko wlasnie lepiej czesciej ,a malo -u mnie tez sie sprawdzalo , teraz ledwo wmusze 3 posilki ,a i o tym zapominam. Ale wierze w Ciebie i Twoja silna wole ,moze nie bedzie tak zle - przede wszystkim sila samoprzekonywania , ze wcale nas to nie rusza co na stole a marzymy o zdrowym posilku ktory smakuje nam duzo lepiej : fuj , fuj slodkosci ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!:) Tylko troche czlowiek nie zaglada do kom.a t tyle wpisow!:)co to bedzie kiedy wroce po swietach do domu:DMam nadzeieje,ze jakos dostane sie do internetu i do was cos skobne.U mnie to stalo sie jak narkotyk!:)traktuje te nasze wpisy jak bardzo dobra znajomosc. Wczoraj porobilam juz wszystko co mam wziasc na swieta ,ubralam choinke,spakowalam wszystko no i dzisiaj ok 13.00 wyjazd.W Gdyni bedziemy ok 19-19.30.Dlugo.ale lubie te wyjazy!:DMy jezdzima albo na polnoc Polski albo na poludniae. Dzisiaj zrobilam maly wyjatek i sie zwazyla i pozniej zmienie stopke i przez moja mala niedyspozycje zolakowa-jelitowa kilo do tylu,a wiec na liczniku 75.00 kg:)Pusty zoladek mam jsk cholera! mon cheri , judyta 1969 izuśtoja serene63 kobitka tata t toja1971 kasia_68 dla koleżankii wszystko sie może zdarzyc marzencia70 Inkuska Naela Alanja Wiec moje wpaniale i bardzo kochane wspoltowarzyszki do jednego celu !:D zycze Wam zdrowych,spokojnych i wesolych Swiat Bozego narodzenia,spelniena waszych marzen,zdrowia dla Was i Waszych rodzin,zeby te swiety byly wyjatkowe pod kazdym wzgledem i zebysmy ma trzymaly sie dalej razem i razem pieknie chudly!!!:D:) Zaraz zmieniam stopke.wyjatkowo wczesniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,lesli kogos niechcacy pomimelam w zyczeniach swiateczny bardzo,bardzo sedechnie przepraszam!!!!!Zyczonka dotycza oczywiscie wszystkich pan!:):D:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasikropeczki - dziekuję pieknie za życzenia- rowniez zycze Tobie spokojnych i wesolych swiat :) i minusy na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny witam i skladam WAm zyczenia! zdrowych i wesolych swiat oraz spokojnych - no i na wadze same minusy w kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczkikropeczki ( przepraszam za wpisanie innego niku nie wiem jak sie to stalo _ nie gniewaj sie czasem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene63 -ach...........ja gniewac sie za co? Ja sama osobiscie robie tyle bykow robie,ze juzpare razy wpisalam sie na pomaranczowo,wiec sama widzisz!:):):)Pa,pa trzamaj sie siatecznie i odchudzajaco:D_P Wy dziewczynki tez!:):D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczkikropeczki:) ja to robie najwiecej chyba literowek , :) trzymaj sie i chudnij ! :) dziewczt=yny powodzenia nw swieta ":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonzcyalm piec ciasta uffff :) wieczorkiem kaczke bede piec na 1 dzien swiat , i saltke jarzynowa musze zrobic ( warzywka ugotowane) w 2 dzien i we wigilie idziemy do rodzićow , potem do tesciow, ale i tak robie w domu dania wigilijne w 1 dzien bedzie rodzinka :) choinka ubrana bedzie pod wieczor ( malutka0 bo koty sa i nie da sie niestety dużej :0 bo byla wariacjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc - bo by byla wariacjaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :) no i karpik jutro bedzzie smazony bard=szczyki ugotuje tez jutro ( aby byly na pojutrze ) ;0 papapap pozdrwiam wszystkich i wesolych swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz po pieczeniu ciast i nawet mnie nie ruszają - rodzinka już wcina a mi ślinka o dziwo nie leci :) ja dopiero mam dzis jakies 450 kcal piszcie coś :) bo pisze sama ze soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Moje placki kończą się piec,jeszcze przyozdobię polewą mam cztery. Jarzynki na sałatke ugotowane,tak że jutro też pełne ręce roboty. Mon cheri ta kaczka była na obiad i dubałam te pióra kupe czasu,a poduchę też by nimi wypchał. Dietowo niezle poza próbami smakowymi maku,sera przed pieczeniem a ogólnie zabiegana i bez chęci do jedzenia. Kochane!Wszyściutkim zdrówka,Wesołych Swiąt i trzymania dietki co nieco:) Mimo swiąt będe do was zaglądac,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje Kobietki, Towarzyszki w Walce:) Składam Wam najserdeczniejsze zyczenia prawdziwego Bozego Narodzenia, które niesie pokój, radosc, miłosc, nadzieje.Niech te Swięta będą pięknie rodzinne, ciepłe, białe, radosne:)Zyczę kazdej z Was i Waszym Rodzinkom spełnienie wszystkim marzen:) Przy tej pięknej okazji dziękuję Wam za te miesiące wsparcia, zyczliwosci, dobrych słów, za to, ze byłyscie i byłyscie takie kochane:)Liczę, ze po Swiętach będzie tu u nas tak samo:)WESOŁYCH SWIĄT!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki i ja wam wszystkim życze zdrowych wesolych swiąt, pamietajmy nie objadajmy sie i nie zapomnijcie zrobic czegos i dla ciala i dla duszy - czyli troszke pomyslmy nad sensem tych swiat a nie tylko biesiadujmy, pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Nie mam czasu nadrabiać zaległości czytelniczych, zwłaszcza że wczoraj też nie zaglądałam do netu z braku czasu. Wpadłam na chwilkę złożyć wam świąteczne życzenia. No więc życzę Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, stołu sutego i radości ile karp ma ości i oczywiście wytrwałości w dietkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki przede wszystkim życzę Wam pogodnych świąt, by panowała u Was atmosfera harmonii i radości, byście czuły ,że jesteście szczęśliwe ot tak porostu i dużo zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam swiatecznie :) dziewczyny nusze sie pochwalic po 9 dniach - na minusie 1. 5 kg moze nie duzo ale zawsze cos :) wesolych swiat. dzis sie nie obzeram ( pije kawe i sok z marchwii ) dopiero na wigili cos zjem , :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki - ciekawa jestem jak tam u was po wigili, ja za mocno sie nie objadalam ale wszystkiego sprobowac to jest 100 razy wiecej niz normalne jedzonko a jeszcze 2 dni tego biesiadowania, a w poniedziałek waga - pewnie u mnie nie bedzie sie czym pochwalic. Pozdrawiam dietkujące i świętujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w 1 dzien świąt! no u mnie bylo jakies 1000 kcal mialam nie jesc ciasta , ale zaczelo sie u mamy że specjalnie dla mnie upiekla moj ulubiony placek wiec naprawde nie chcialam robic przykrosci i musialam zjesc, to samo powtorzylo sie u tesciow, na talerzykach zostal podany tort ( kalorii mial duzo ) wiec tez zjadalm ten kawalek , przez co zjadalm tylko troche barszczu z uszkami ( 3 szt) i potem kawalek wiejskiej kielbasy sprobowalam , i zla jestem na to wszystko- ryby nie jadalm już- a dzisaij do nas przychodza goscie- 15 osob - i nikt mnie namowi na jedzenie - jem po swojemu , dzisiaj dopiero jogurt i kawa jescze jestem zapchana tymi tortami i ciastem waga ta sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świąteczne pozdrowionka :) oj te święta tak trudno się oprzeć tylu pysznością, zwłaszcza kutia i sernik mrugają do mnie wyjątkowo intensywnie :):):) ale już wypróbowałam prezent gwiazdkowy (rower stacjonarny) co prawda tylko 10 minut ale zawsze to coś :):):):) a zaraz jedziemy do przyjaciół na kawę , jutro do męża siostry na obiad i tak święta upłyną mi w miłym towarzystwie. Mam tylko cichą nadzieję że nie przybędzie mnie zbyt wiele :):):) Oby wasze święta upłynęły równie rodzinnie jak moje :) a pod względem diety oby były bardziej owocne niż moje ( bo ja strasznie ulegam moim słabościom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam swiatecznie!!! od 16 nie jem ( u mnie goscie) powiedzzialam im ze mam niestrawnosc zoladka , na szczescie uwierzyli :) jutro idziemy na obiadek w gosci na 13 wiec postaram sie rano nie jesc a potem ten obiadek cos lekkiego wszamie i potem w domku jakis owoc warzywka i tyle a od wtorku postaram sie nie przekraczac 1000 kalori pogodnych swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene jestes bardzo stanowcza widze, a ja podobnie jak marzencia nie umiem oprzec sie pokusom jedzeniowym i tez tylko w gosci albo goscie do mnie w sumie moze to troszke meczace ale jak pomysle że są takie osoby co tylko we dwojke siedza albo same albo nawe i nie obchodza swiąt to sie bardzo ciesze że mam liczna rodzinkę i ciagniemy do siebie w takich czy innych okolicznosciach. Kurcze dziewczynki jutro poniedziałek - szkoda że nie dzisiaj podawalismy wage bo dzis na wadze było mniej niz tydzien temu a jutro pewnie duuuzo wiecej ale sie zwaze i zapisze to co waga pokaze. Pozdrawiam wszystkie i wyłazcie juz od tych stołow i poopisujcie troszke waszą walkę z pysznosciami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×