Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

Serene ja nigdy slodkiego nie jadlam , jestem fanem kiszonej kapusty , ogorkow , salat nigdy nie bylam naprawde gruba ( tylko w dziecinstwie ) ale zawsze duza i masywna , przybralam 4 lata temu z powodu refluxu , chronicznego zapalenia zoladka, ( jak zoladek byl pusty mialam bole , jarzyn jejsc nie umialam , wszystko draznilo ,wiec co chwila kawalek bialej bulki , grysiki itp , prawie dwa lata tak sie meczylam i prawie 10 kg+ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to rzeczywiscie troche sie nameczylas , ja ciagle ostsnio mysle o jedzeniu slodkiego , a jak zjem kawa lek slodkiego to zaraz mysle tak , a po co ja to jadlam moglam zjesc slone paluszki , i na odwrot tez nie bylam gruba bo moja waga 2 rzay byla 70 kg , ( co zaraz zrzucam na 65 ) a potem mecze sie jeszzce z tymi 5 zawsze najmnjiej wazylam 54 kg ale teraz tak 58 by mi pasowalo , mnie tylko ten brzuch by sie splaszczyl i byloby okey . mysle nad kasza jaglana jeszcze arz sprobowac ale nie wiem czy wytrzymam pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zrzucic cokolwiek to prawdziwa meka, wlasciwie dziesiatki lat trzymalam wage , ale zawsze chcialam miec troche mniej tylko nie wychodzilo , przybrac moge , zrzucic niezabardzo , bo czego jeszcze mam sobie odmawiac , a jak mowie -za ciezka praca zeby na samych jarzynach przetrwac! Nie mam mozliwosci miedzy 7- 17 jejsc nic na cieplo , nie ma kuchni , ani mikrofali , wiec kasze itp odpadaja , bo zimne przez gardlo mi nie przejdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ja tak mało sie pojawiam,bo zepsuł mi się dzieci laptop,ten drugi znowu okupują na zmiane ciężko się dostac,tak się ferie zaczęły:) Marzencia fajnie ,że ciuchy luzniejsze to dobry znak,moje biustonosze do wyrzucenia też zupełnie nie trzymają tego coś. Ja tez myślę o czwartku i o pączkach mniammm:) Potem dziewczyny post totalny ,pamiętajcie,ja myślę że do końca lutego osiągnę cel oby . Dziś nie najadłam za wiele co zwykle się nie zdaża przy niedzieli,piję dużo herbatki z cytryną. Sorki ,że tak ogólnie ale już kolejka do neta,a ja będę się zbierac do kościółka. MIŁEJ NIEDZIELI,PAAA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja postanowilam ze po tlustym czwartku ale od poniedzialku bo jeszcze idziemy w sobote na ostatki zaczynam na 100 % odchudzanie , a do tego zcasu chociaz postaram sie jesc mniej na ile sie da bo wiadomo w zcartek paczki , chrust, a ze chrust pieke sama to jeszcze zostanie tego na drugi dzien :) ale potem koniec!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z tą mroźną niedzielę :) ja dziś sobie pospałam do 10 :) paseczkikropeczki mnie waga również mile zaskoczyła 81,9 :D oby jutro było podobnie ;) Na śniadanko zjadłam sałatkę (tą co wczoraj) i jajko na twardo, na obiadek rosół , jednego ziemniak i kawałek gotowanego skrzydła i indyka z buraczkami, a na kolacje mam zamiar zjeść trochę sałatki warzywnej lub sałatkę owocową (ale to zobaczę jeszcze na co będę miała apetyt) cieszę się że piszecie bo smutno mi było jak takie pustki tu się zrobiły :) U mnie nic nowego w domku nie słychać ;) ale podobno zawsze lepsza stara bida niż nowa :), chłopaki kończą ferie więc zacznie się od nowa wczesne wstawanie i popołudniowe ganianie do lekcji :) najstarszy syn mam nadzieję ze trochę zrozumiał i weźmie się za naukę i nadrobi oceny na tyle żeby zdać . Wczoraj zgubiłam gdzieś złoty kolczyk :( i właśnie zastanawiam się czy nie wsiąść w auto i nie pojechać do pracy zobaczyć czy tam gdzieś go nie ma , bo w poniedziałek rano zawsze wchodzi firma sprzątająca a my wynajmujemy tylko jeden pokój w biurowcu więc jak by mi wypadł gdzieś na korytarzy lub w toalecie to może bym znalazła ,bo jak w pokoju to nie ma problemu bo oni nam w pokoju nie sprzątają. Miłego niedzielnego popołudnia życzę :0 zaglądnę potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie o intensywniejszej diecie w poście a ja właśnie sobie uświadomiłam że dopiero od 27 lutego mogę zacząć post :) bo tłusty czwartek,potem 22-go babcia ma 89 urodziny, no to pojedziemy do niej z tortem w ostatki a 25 -go sąsiedzi robią chrzciny syncia i pomagam sąsiadce w kuchni w sobotę i zaprosiła nas w niedzielę na obiad więc na pewno będzie mało dietetycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzencia . myśle ze lepiej zaczac po tych wszystkich uroczystosciach bo potem szkoda przerywac , a teraz w te dni jedzmy mniej troche a pozniej zacznijmy diete na 100 % bez wymigiwania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kolczyk znalazłam, przypadkiem, jak robiłam sałatkę po obiedzie nóż upadł pod szafkę kuchenną i jak do wyciągałam znalazłam kolczyk :):):):) dietowo super - na kolację zjadłam sałatkę owocową :) (jabłko dwie mandarynki i dwa kiwi) pyszna była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam uwazam ,ze nie ma co przekladac , po prostu zrobicie dzien przerwy z okazji , to zaczynanie od jutra to najwieksza zmora odchudzajacych sie ! I nie wierze ,ze to zawsze taki problem mozna sie oczyszczac 4 dni i tez jest dobrze , mniej jejsc , albo robic diete i czasem dzien , czy dwa od niej odpoczac ! A jak czlowiek jest w trakcie diety , to nawet w tych luznych dniach troche bardziej sie kontroluje . Jak odkladasz zaczecie , to masz tendencje do napchania sie , bo to jeszcze tylko dzis......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzencia dobrze ,ze znalazlas kolczyk , jakis ulubiony, albo prezent , czy pamiatka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent od męża :) ale tak szczerze to nie mogę nosić innych jak złote bo mi się uszy paprzą po paru godzinach noszenia zwykłych lub srebrnych kolczyków. Te mają tak delikatny wzór że mogę je spokojnie nosić na co dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri ja też tak uważam jak ty i dla tego cały czas idę swoim torem jedzeniowym, a najwyżej w te dni zjem więcej lub coś czego normalnie nie jem :) choć na pewno nie będę jadła białego pieczywa, no chyba że mąż upiecze :P ale on piecze tali z ziarnami i otrębami, pszenno żytni :) kurcze ale nudy , w telewizji nic ciekawego nie ma , mąż poszedł znów na nockę, a mi się nudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten problem tez mam , tylko zloto , tylko to czasem monotonne , bo mam tylko jedne , od mamy za mature , nosze do dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :D nie ma sprawy , już lecę :) tylko musisz trochę poczekać bo z centrum Polski trochę daleko do Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz godzinke na odpowiedz czekam , kawka wystygla !!! :( Znalazlas ciekawe zajecie , moze ciepla pachnaca wanna ? Zreszta prawdziwa kobieta zawsze sobie jakas prace w domu znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie !!!!! u mnie dzien bardzo udany ,lazilysmy z kumpela cala godzine ,potem moj mezus gral na giterze ,a mysmy tanczyly i sie smialy jak malolaty!!!!!zjadlasmy salatke co zrobilam ,natomiast ciastek nie ruszylysmy!!!!:) moja kolezanyka byla solidarna ze mna i tez nic nie ruszyla Za to moja chudzinkowaty meza zjadla wszystko i napewno nie przybrala nawet grama;) Mialam udany dzionej i jestem z tego zadowolona.ciekawa jestem jutzrejszej wagi???? do juterka,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ja wpadne do was na jutrzejsze sniadanko,albo wy do mnie do berlina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie widze przeszkod,bardzo lubie gosci!!!!!!!!!!!!!!!hahaha ,co przygotowac,co lubicie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,tak jajeczko na twardo , wedlinke drobiowa , salatke z pomidora i grapefruita :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ::) pierwsze co wstalam na wage-i jest mniej ,nie dzuo, rowne 74.000 kilo Nietety jeszcze nie 3-jeczki( Sniadanko u mni-kromka chlebka z ziarenkami,pomidore i szczypioerk,kawa na 2 s-ko kawalek z rzodkiewka. zaraz zrobie 2 wpis ze zmiana stopki,jesli mi sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×