Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

witajcie :) pustki wszedzie gdzie wchodze na 3 topiki :) masakra jakas wczoraj i dzis sie objadłam , nawet sie nie waze :) a;etyt mam straszny i nie moge sobie z nim poradzic a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo kobietki!!!!! Co to sie dzieje znowu powialo pustkami na topikach i nie tylko na naszym;(;(;( U mnie dietkowo calkiem,calkiem!!!!Wogole bezgrzesznie i z tego sie ciesze:D Dzisiejsze sniadanko-sznytka z salatka z tunczyka,kawa Satlatka nie kupna tylko wlasnorecznie robiona,bez majonezu. dziewczynki,gdzie sie szystkie podziewacie????? serene,moncheri,york,Alanja74 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczkikropeczki -melduje sie jestem ,jestem. witam i macham do Was wszystkich. Mam strasznie duzo pracy w pracy ciezki okres.W dodatku cos waga staneła i to martwi ale nie poddam sie bede dzayła do celu ale wiecie jak to jest codziennie wchodze na wage i nic cisza zawsze ten sam wynik. Wczoraj mialam tyle zajec w domu, jeszcze mialam agenta od ubezpieczen ,ze nawet nie zdazylam pocwiczyc, dzis mam kolezanke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem teraz:) chyba zlapałam jakiegos doła, mialam dzis zazcac sb bo te klaorie cos na mnie nie dzialaja - bo za duzo podjadam ) , a ty 4 rano pojadlam faworków, masakra jakas . i znowu lipa jutro od nowa..... oby sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski jestem na bieżąco (trudno nie być przy takiej ilości postów) :P ale z powodu nawału pracy nie mam czasu na pisanie ;) waga oscyluje w granicach 82 ( bo niestety podjadam) i jakoś niżej nie chce zejść :P coraz bardziej dojrzewa we mnie myśl o wizycie u dietetyka :) w naszej przychodni przyjmuje pani dietetyk, słyszałam że fajna kobitka i ma dobre efekty , więc może skorzystam z dobrych rad :) Pozdrawiam i życzę aby przeszło to zatwardzenie pisaniowe co niektórym koleżankom :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzencia-jak najbardziej ,jesli tylko mozesz skorzysta,a napewno nie pozalujecz!Znam pare osob co odchudzaja sie z dietetyczka i nie zaluja,achudna systematycznie i bez efektow jojo . Odwiedz Pania dietetyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski z ranca!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):) Wyjezdzam dziewczynki i wracw w niedziele wieczorkiem.Odezwe sie wieczorkie lub w poniedzialek rano. Pamietajcie o rannym wazeniu:P,ja to juz mam stracha ,wiecie jak to u mnie moze byc 3 dni poza domem i 3 kilo do przodu:(:(:( Ech.....musze sie ostro pilnowac!!!!:(ciagle polnowac::) Mowi sie trudno,tegi niestety nie przeskocze! Juz za wami tesknie i mam nadzieje ,ze choc odrobinke bedzie wam mnie brakowac:P:P:P do miedzieli lub ponoedzialku,papa🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do Serene
na ilu topikach jesteś? Mam wrażenie, że sama tego nie wiesz. Miałam chwile czasu i każdy topik o odchudzani, który otworzyłam, tam były Twoje wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha Co prawda to prawda ! Tez to stwierdzilam , oj nudzi nam sie serene , ale lepiej pisac niz slodycze wcinac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kilku :) ale nie tylko ja :) :P) chora jestem to sobie wpadam i pisze \ale chyba nic zlego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannaaaqwe
jakas kłotnia? to nie wchodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu od razu klotnia , to sie nazywa wymiana doswiadczen :) Serene, a Ty sie juz w koncu na jakis konkretny sposob chudniecia zdecydowalas o rzeczywiscie w tyk roznych miejscach bylo Cie widac , jak sobie taki misz masz zrobisz , to na efekty nie ma co czekac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje mz licze , kalorie, cos mi ostatnio nie wychodzi to dietowanie, ale raczej staram sie jesc do 1200 kcal a od jutra juz chce dokladnie liczyc i przestrzegac diety , bo znowu mam 65 kg :) pozdrawiam i żyzce milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam koleżanki:) jestem skonana po takim pracowitym tygodniu , pocieszam się tylko tym że jeszcze tylko przyszły tydzień przetrzymam i już będzie luźniej :) a teraz jeszcze na dokładkę piekę biszkopty na tort dla sąsiadki na chrzciny :) jutro rano zrobię torcik i idę pomagać w przygotowaniach więc jutro też mi się zapowiada pracowity dzień. Moja waga dziś była rewelacyjna 81,3 , ale przez te chrzciny to nie wiem czy w poniedziałek będę też taka zadowolona :P Serene nie przejmuj się pomarańczką :) każdemu wolno pisać na tylu topikach na ilu ma ochotę :D a innym nic do tego :P co do ilości stosowanych diet to rzeczywiście trochę skaczesz ale ja traktuję to jako poszukiwanie tej właściwej dla siebie ;):D pozdrowionka dla wszystkich tych czytających tylko ;) i tych piszących również ;):D miłego wieczoru i nocki :) Kasiu bez podjadania ;) a może już się z tym uporałaś ? ;) Paseczki miłego wypoczynku i udanego wyjazdu :) wracaj cała i zdrowa do nas :) czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) mogę się do Was przyłączyć ? Byłam na diecie onz ale przestała mi odpowiadać i wolę teraz mż :) kiedy się ważycie ? bo u mnie dzisiaj było 72,7kg :D inaczej niż w stopce ale nie chce mi się ciągle zmieniać..mój cel to 65kg ale to dopiero w święta ..a mój pierwszy mały cel to 69,9kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:) marzencia wiem ze skazce ale w sumie to jestem na kaloriach ,lizce je, tearz jem troche ryzu ale tez licze kalorie a zreszta nie tylko ja jestem na kilku topikach czasem cos czytam i cos napisze ,ale nic zlego :), chudsza widzialam cie na onz na topiku - fajnie ze sie pzryłaczysz witaj1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem u siostry na jakies 2 dni ale moze na 2 tygodnie zostane, laptop mi zostal w somu ( maja mi jutro dowiezc ) chyba ze po 2 dniach wroce' milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na onz i to długo ale już nie dietkuje na tamtej diecie :) tylko szkoda mi się rozstać z dziewczynami :( na tym etapie mojego życia lepsze będzie mż .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu znow lyso ,malo sie odzywamy no nie ? Dzis sobie zrobilam dzien przerwy od braku pieczywa . Chyba troche schudlam w koncu ,bo @ a waga odrobine nizsza , mam nadziej ,ze w koncu ruszy , bo juz mnie ciasne spodnie wkurzaja ( jak kilka miesiacy temu schudlam to kupilam nowe waskie [ a ja mam bardzo malo rzeczy - jedne na doopie sie rozleca ,nastepne kupuje ] i musze sie teraz przez ta tarczyce meczyc ) Czesc nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze , gdzie się nie pojawie wątek umiera..tzn dopiero jestem na onz i tutaj :) ja dzisiaj zaczęłam dietę onz bo na mż mi nie szło .. WAŻE 72,6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na czym stracilas to 10 kg. ? A tutaj juz dluzej watek zanika , a bylo kiedys tlumnie i radosnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WesolaMariola
Dla Pań po 40 polecam na http://www.zadbajozdrowie.hekko.pl/blonnik Jest to naturalny preparat ziołowy, który pomaga w zdrowym odchudzaniu (zrzucaniu zbędnych kilogramów) Stanowczo odradzam drastyczne diety, które wyniszczają organizm Pozdrawiam i zdrowego odchudzania życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Jestem cala,pewnie brubsza nie przed wyjazdem,jali besdzie duzo do przode nie napisze juro wagi-hahahaha Witajcie kochaniutkie moje wszystkie naraz!:)Spedzlam super czas-:),ale nie dietkowo,ale ja wiedziala,ze to tak sie skonczy,alkocholowo,tez bylo niezle:) Do jutra ide juz lulku ,bo jestem padnieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×