Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agnieszka6464

dieta mż -zapraszam zdecydowane po czterdziestce

Polecane posty

Witaski z ranka!!!! Zaczelam od sniadanka-czarna kawa:) Zapraszam!!!! Stopke zmienilam,myslalam,ba byla wrecz pewna ,za bedzie duzo gorzej! Wstawac kochaniutkie i meldowac sie tu-hahahaha,caluje was mocno i do pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,witam po przerwie)))) Witam-chudsza 15 kg- gratulacje ,ze juz tak dużo zrzuciłas ,najwazniejsze abyc to co osiagneła zostało.Z nami tez jest ciekawie . Kazdy cel jest wazny!! U mnie jak weekend to zawsze rozpustny. moja ditea powinna sie nazywac jakas 5 dni diety dwa dni rozpusty.Ale waga delikantnie drgneła.W sobote była juz super a w niedziele po obżarstwie + 300.)))))Ale co tam do celu daże!!! Serene- im wiecej nas wszsedzie tym lepeij motywuje bardziej do osiagnieca celu -mamy wiele nowych znajomosci -zawsze czegos mozna sie nauczyc od innych -Wam dziekuje za doping i dobre slowo!!! Ale ci dobrze ,ze mogłas opiscic domowe pielesze i pomieszkac troche z siostra to zawsze odmiana.Ja bym tak chciala-a niestety nie moge Marzencia70- ty jeszcze tydzien masz kolomyji ja nie wiem. Ale ten tydzien był okropny. Jak piszesz o takim torcie to od razu przy rannej kawce byc sie cos słodkiego na zabek wzieło. I gratuluje wagi-oby zostala mon cheri-Gratulacje.Zawsze taka waga cieszy Spoko spodnie zaraz bedziesz miała za duze !!!! Juz mozesz myslec o nowych na wiosne. Ja dla odmiany lubie miec duzo w szafie ciuchów)) Paseczkikropeczki-kazdy ma prawo sie troche pobawic i oderwac sie od rzeczywistosci. Najzwazniejsze ,ze spedziłas super czas wszystko było tak jak chciałas -to sie liczy Twoje samopoczucie!!!! Lece do pracy. Miłego dzionka. A musze sie pochwalic moj maz włsnie stwierdził ,ze widac różnice ,ze duzo lepiej wygladam .I tak sie zastanawia czy dam rade zejsc do 50 kg. Jak stwierdził zawsze stawałam na 52 bo w tej wadzie czuje sie super i zaczynam mnej zwracac uwage na to co jem. To jeszcze bardziej utwierdziło mnie w tym ,ze musze miec moje upragnione kg. Napweno jeszcze - 2 ..jak dobrze pojdzie to -4 ale...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć poniedziałkowo :) waga dzisiaj oszalała :( ale zawzięłam się i stopkę uzupełniłam , może jak zobaczę to napisane to mnie w oczy zakole i wstyd mi się zrobi i się opanuję ;) niestety po piątkowej wadze zostało wspomnienie :P a dziś znów kolejny pracowity dzień przedemną do godz 19-tej :P weekend minął pracowito-imprezowo :) w sobotę pomagałam sąsiadce przy przyjęciu chrzcinowym a wczoraj byliśmy do nich zaproszeni ( całą rodzinką) na obiad więc pojadłam ale wcale nie odpoczęłam w te wolne dni :):) w domu mam straszne zaległości prasowaniowo- praniowo- sprzątaniowe w pracy jeszcze tydzień mordęgi więc nie wiem kiedy ja się wyrobie z tym wszystkim . Mon cheri fajnie że twoja waga idzie w dół , oby tak dalej :) no nic koniec dobrego wracam do obowiązków służbowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE DO PASECZKI
A TY NA ILU TOPIKACH JESTES? PEWNIE SAMA NIE WIESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzencia70 -miłej pracy. Waga wróci do piątkowej spoko. A prasowanie nie uciekinie...jakos nigdy nie chce uciec. Ja dzis tez pralke włączyłam jak mloda wrocie ze szkoly to powiesi....przynajmniej tyle. Prasowanie poczeka..)))) Pomaranczka -cos ty taka ciekawska gdzie ,kto i ile...? Moze byc i na kazdym i co z tego.To nie jest zabronione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) no wlasnie tak mysle na ilu topikach musi byc ta pomarancza skoro wszystko wie? no chyba na wszystkich :) jestem zla, podjadam, nic nie chudne , a to mi spadlo na jelitowce, wrocilo go 65 kg, a bylo 62,40 stopke to zrobilam od nowa :) bo dzis mailam ladnie sie trzymac diety, ale juz pojechalam po bandzie, hihi, dobrze ze mam te 65 i nawet wiecej juz jakos nie ma , ale zdalo by sie mniej :) tak do swiat by sie zdalo to zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę :) zaobserwowałam że dziś ciągle biegam siku :) i doszłam do wniosku że przez weekend nie piłam swoich herbatek zielonych i czerwonych i tak nie biegałam do toalety , czyli ta moja dzisiejsza waga to pewnie w dużym stopniu woda :) jak jutro będzie mniej to zaraz zmieniam stopkę żeby nie straszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedz dla ciebie brzmi: paeczki-nigdzie niestety!!!!:( Paseczkikropeczki-na kazdym i jesli powstana nowe ,tez tam bede!!!:) Jestem kochaniutkie juz po oracy ! Pogoda wspaniala!!!,ze chce sie zyc!!!!! Obiad-13.oo " jaja na twardo.pomidor,szpinak Do pzniej laseczki bo musze jeszcze popicac na iinnych topikach!!!! hahahahahahahahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka-co tak slkromniutko!!! Zastanawiam sie ,zeby znowu przejc na jakas dietke,ale nie wiem jaka.Ostatnio chodzi mi po glowie kopenhadzka.Ktoras ja juz stosowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka marzencia widze ze kombinujesz z dietami jak ja , mnie od wczoraj tez chodzi po glowie kopenhaska, dukan i sb, chyba sb zaczne a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzencia sorki to bylo do paseczek :) paseczki :) ale kopenhaska mnie odrzuci po 1 dniu jak zawsze wiec odpada :) milej nocki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene-a moze sobie jakas wybierzemy i przejdziemy ja razem .Patrzylam tez na norweska.Tam nawet jest chlebek,wiem ,zy bez chlebka nie dajesz rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie daje rady bezz chlebka ,ale norweskiej nie dam rady nie dla mnie juz nastawialm sie na sb , tam jednak nie ma chleba ( 2 tygodnie) ale to znowu odzwyczai mnie od wgli no i wiem ze na sb chudne szybko i z brzucha leci waga ( a to dla mnie najwazniejsze - brzuch, bo tu jestem chuda ) a ty co myslisz o sb? jem ile chce, nie licze kalorii, te 2 tygodnie wytrzymam juz się zawzięłam i czytam ponowenie ksiazke w celu przypomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki zapraszam na sb:) i co???? wiesz ja schudalm 4 lata temu 15 ,5 kg w 2.5 miesiaca, wiec wiem ze te 5 tym bardziej schudne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytym dzisiaj jescze cos na temat tej dietki i jutro ci napisze.Musze jakas dietke przejsc bo tak nie mam nad sobe rzadnego rezimu iwyglada to tak jak wyglada,czyli ni jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak to jest
z wami w końcu odchudzacie się, czy udajecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski zranka!!!! Sniadanko-kawka naturanie!!! " chrupkie pieczywka z chuda szynka z indyka,jajo na twardo Kawka u mnie mocna -taka na obudzenie,pogada fatalna leje i leje tak juz od 2 dni:( Buziaki dla was i powoli wstawac kochaniutkie! serene,wiem,ze juz nie spisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) dzis mam mega sprzatanie w domu; postanowilam codziennie 1 pomieszzcenie ,:) musze powyrzucac takie ozdoby, bo tylko sie kurz na tym zbiera , i koty mi zwalaja jak zaczynaja zabawe:) a śa 4 koty i pies , jak zaczne jeden pokoj to jutro 2 i td itp wiec dzis bede tu krotko , ale wpadne jeszzce potem znowu :) jestem od dzisiaj na sb, czuje sie dobrze i nie ciagnie mnie na arzie do niczego zakaznego, a tak wogole to jest 6 posilkow dziennie , wiec glodna nie bede najgorsze sa 3 dni ( tak mialam 4 lata temu ) , milego dnia, wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle u mnie pracowicie :0 pogoda za oknem okropna pada śnieg i zaraz się topi więc breja niesamowita i tak ponuro szaro nic tylko w ciepłym kocu z gorącą herbatką posiedzieć :) oj marzy mi się ,marzy :P no nic trzeba wracać do rzeczywistości i brać się za papierki bo same się nie przerobią :D dietowo ok , trzymam się godzin i harmonogramu który sobie narzuciłam :) wagowo również ok, dziś waga 82,1 czyli wczorajszy skok to tylko woda :) pozdrawiam i życzę miłego dnia oraz owocnego odchudzania :D serene jak skończysz u siebie to zapraszam do mnie bo ja przez ten nawał pracy to dom strasznie zapuściła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda serene,czekalam na ciebie i myslalam,ze zaczniemy dietke razem:( ok,ja cos pomysle od jutra. trzymyjcie sie i owocnego sprzatania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paseczki bylam jak bys napisala o ktorej bedziesz to bym sie postarala byc ' ja dzis zacze alm sb i jestem mega zadowolona i pojedzona:) dzis sb i tak bys nie zaczela bo zjadals pieczywo chrupkie a nie mozna to jaka masz zamiar zaczac diete? moze sb od jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od rana zabralam sie do sprzatania i paseczki nie bylam na necie wczas, a jak jestem to miedzy 8 a 9 rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene-juz mam dietke przestudiowany.wydrukowana i probuje z toba!!! Od juterka,ok mam nadzieje ,ze bedziesz mnie wspierala bo masz wieksze doswiadczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki:) bardzo sie ciesze wpadnij na topik justus sb wężższa w apsie , bo ja jestem na tym ., ale na ten drugi mileny ( chyba) tak ma na imie autorka topiku , zreszta znajdziesz bo biegasz po topikach jak ja :) hehe jedynym swiadomym grzeszkiem bedzie kawa ale bez cukru :) wlasnie ja pije tearz dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede cie wspierala i dziewczyny tez , sa bardzo miłe tak jak tu :) i tez beda cie wspierac :) 1 faza trwa 14 dni , druga 14 dni lub wiecej zalezy od ciebie , a 3 do konca zycia :) moja ulubiona:) , na przed swietami bedziemy juz na 3 fazie wiec spoko :) pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×