Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość seksownabrunetka_a

Co myślicie o tym depilatorze? Warto kupić?

Polecane posty

Gość fdfss
nie polecam ogolnie depilatorow, moja kolezanka i ja i wiele innych ma i po jakims tygodniu wraca do zyletek- dlaczego? bo szybciej i wygodniej. szok ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksownabrunetka_a
No właśnie tak teraz czytam opinie o tym gościu ma chyba 18 negatywnych i przede wszystkim że sprzęt typu tel, mp4 itd wadliwe, uszkodzone itd... zaczynam się zastanawiać czemu on taki tani. Chyba zrezygnuję:( Mnie już męczy zwykła maszynka conajmniej raz na tydz dlatego pomyślałam o depilatorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sobie depilator Philips i taki polecam. Największa jego zaleta można zamienić końcówkę depilującą na golącą. Fajne rozwiązanie, bo nie wszędzie jestem w stanie przejechać depilatorem (ból).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksownabrunetka_a
a jaka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałam na all 50 zł, nieużywany, ktoś tam dostał w prezencie i chciał się pozbyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Philips
Witaj Seksownabrunetka, Cieszę się, że zdecydowałaś się na depilację z użyciem depilatora, gdyż jest to jedna z najbardziej efektywnym metod usuwania zbędnego owłosienia. W trakcie zabiegu wyrywasz włoski wraz z cebulkami, dzięki czemu skóra pozostaje gładka przez kilka tygodni. Owszem pierwsze zabiegi mogą trwać nieco dłużej niż golenie tradycyjną maszynką, ale z czasem włoski stają się delikatniejsze i jest ich mniej. Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie wyboru depilatora służę radą. Napisz proszę na ekspert@philips.com: - czy jesteś osobą wrażliwą na ból, - czy masz delikatne i cienkie włoski, - czy chcesz depilować jedynie nogi, czy także strefę bikini i pachy, - jaki budżet możesz przeznaczyć na zakup. Znając odpowiedzi na powyższe pytania, będę mogła lepiej doradzić Ci model dopasowany do Twoich potrzeb. W pierwszym momencie, mogę zaproponować depilator Philips dedykowany dla kobiet rozpoczynających przygodę z depilacją, czyli HP6512. Zastanów się nad nim, a w razie pytań pisz. Pozdrawiam, Ekspert Philips. __________________ Ekspert Philips, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×