Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

mhm, tak wiem...mnie czasami szkoda że nie potrafię tych złych wspoomnień wyrzucić z siebie, nawet na anonimowym forum..nigdzie.... i tak pewnie by to nie pomogło, bo nie są problem dla mnie one..chciałabym jednak je tylko gdzieś wyrzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobita, to mnie nie męczy. Tylko czasami się zastanawiam dlaczego nie potrafię tego z siebie wyrzucić...czasami to tłumaczę brakiem wystarczającej bliskości z kimkolwiek, by to dzielić..to taki rejon mojej natury, której nie zrozumie nikt..tak jakbym w pewnej chwili przestała ufać ludziom..że i tak tego nie pojmą, że i tak nic nie zmienią..... ech... :) ale na pewno mi to nie ciąży, nie warunkuje teraźniejszości, przyszłości.g.dyby tak było na pewno zgłosiłabym się na leczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dotrwałam wczoraj do końca rozmowy przepraszam, ale myślałam że o gościu trochę konkretniejszych rzeczy się dowiem , niedługo masz urodziny?i zegarek też? a ja tu z sercem na dłoni-wszystko o sobie:)ale ja byczek z urodzenia:) zajrze pod wieczór może będziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosć123456
Hej! Zacznę od tego - śliczne imię dla dziewczynki! :D Gratuluję. :) Urodziny mam za trochę ponad dwa tygodnie. Czytałem trochę o byku i muszę przyznać... interesujące. ;) Bardzo "solidny" znak. Można powiedzieć, że dziewucha spod tego znaku to taka prawdziwa kobieta z krwi i kości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wpadłam jeszcze się pożegnać nim wyjadę, będę w połowie przyszłego tygodnia współczytacze! gość..ja też mam urodziny za dwa tygodnie i trochę ;) Faaaaajnie... \ pa pa Kobitko trzymaj się dzielnie i nie marudź aż do środy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zegareczku -przyjemności jak wrócisz to opowiesz nam wszystko,duużo przystojnych górali na szlaku:):) gościu-dziękuję,ja tak naprawdę to nie bardzo wierzę w horoskopy ale w tych znakach zoodiaku coś chyba jednak jest,bo dużo z tego co piszą o byczkach u mnie się zgadza.Mój jest upartym baranem,córcia ma urodziny w tym samym dniu co jej tata i też uparciuch z niej niezły więc chyba to nie takie bujdy. Z kolei moja siostra to skorpion i dogadujemy się nieźle więc i nam chyba całkiem nieźle będzie się pisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! :) Dobrze obiecuję nie marudzić AŻ do środy (niemałe to wyzwanie). Nabiorę wody w usta chyba albo jakiegoś innego trunku. Ale jak będę taka grzeczna aż do środy to aż się boje że tam w środku we mnie nazbierają sie negatywne okropności. Obym tylko nie eksplodowała! Zegarku baw się dobrze i wróć. :) Byczki, Skorpionki.... Taki buhaj to może zgnieść takiego małego skorpionka :D Ciężko mi też wierzyć w horoskopy. Coś może jednak w tych znakach zodiaku jest. Może każdy ze znaków ma jakieś cechy dominujące? Bo ja wiem... Czyli za niedługo macie urodziny.... znaczy znów impreza będzie? Kupię sobie chyba jakiś wielki kielich i będziemy świętować. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee no to silna babka z ciebie,faktycznie powinnaś mieć zakaz marudzenia:):) a tak powazniej,napiszesz coś o sobie więcej?tak kilka słów?miło by było wiedzieć z kim się pisze.wiem tylko że lubisz góy i masz poharatane serducho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×