Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

Gość "taska"
Mam nastepny, wyszlo mi, ze naleze do "kola gospodyn" :( a co tam za to tez wypije ;) Wiecie co to za zgromadzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Dzis szczegolny dzien, wiec wypijmy za literature i doliny pozostawione za nami, zostawimy je...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Masz racje, nie ma co przesadzac, to na koniec chlup i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja widze?! imprezka mnie ominęła?! został choć cukierek?bo chyba po likierku już:( zegareczku witaj wreszcie,muszę pochwalić kobitkę bo nie marudziła ani trochę faaajnie było?opowiedz troszkę,niech chociaż sobie powyobrażam jak już nie mogę osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem nie pozwolę, żeby jakaś impreza mnie omijała :). Zegarku, polej mi z łaski swojej likierku do literatki to sobie possę ;) (mowa stylizowana na panią Stanisławę z Klanu). Wznoszę toast! Żeby nasze dzieci miały bogatych rodziców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli... czyli... znowu piłyście beze mnie. Buuuu. Czuję się jak wyrzutek, jak Arystydes Sprawiedliwy skazany na ostracyzm :(. Następnym razem biorę swoje zabawki i szkło. I będę pić i polewać. I opowiadać sprośne rzeczy. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tak jestem niby ale nie patrzę. Teraz znaczy się patrzę (ojej chyba za dużo likieru i język odmawia posłuszeństwa). Dziku widzisz? Trzeba sie nie spóźniać na imprezy. Sprośne dowcipy jak najbardziej. Jeszcze ze dwa kielicho literatki i sama zacznę! :D Czy ktoś pomoże mi przesunąć kanapę? Sprzątam jakby co. :D "to ja jeszcze od siebie" jeszcze nie poszli, jeszcze nie poszli.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi facet do lekarza, kładzie swą męskość na stole i milczy. Zdziwiony lekarz pyta: - Boli pana? - Nie boli. - To może za duży? - Nie, wcale nie. - A co, za mały? - Nie. Nie jest za mały. - To co w końcu?! - Fajny, nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawia dwóch dziadków: - Ja to już seksu nie uprawiam - A ja to jeszcze raz w tygodniu mogę.... - Jak to możliwe?! Przecież jesteś ode mnie dwa lata starszy?! - No wiesz, jem cały czas ciemne pieczywo i to pomaga - Nic o tym nie wiedziałem! Nikt mi nie powiedział! Tego samego dnia poszedł dziadek do sklepu i poprosił ekspedientkę o ciemne pieczywo - Krojone czy w całości? - A jaka to różnica? - No wie pan, krojone to szybciej twardnieje.... - Kurwa, wszyscy wiedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani doktor, mam problem. Członek mi nie staje. Doktor ujęła członka w dłoń i ten się naprężył. - Przecież staje! - No tak, ale nie mam wytrysku. Doktorka poruszała trochę ręką i wytrysk nastąpił. - No i czego Pan jeszcze chce? - Buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z kawałem :) Spotyka się trzech facetów. Pierwszy mówi: - Wiecie co znalazłem za łóżkiem mojej córki? Papierosy...nie wiedziałem, że pali! Na to drugi: - To nic! Ja znalazłem za łóżkiem mojej córki butelkę... Nie wiedziałem, że pije! A trzeci facet mówi: - Eee... to nic! Ja za łóżkiem mojej córki znalazłem prezerwatywę... Nie wiedziałem, że ma penisa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie tam głupotki, ale na więcej się nie odważę, bom trzeźwa ;). a cukierki chociaż zostały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×