Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

Dzięki za dzisiejszą rozmowę, podpuszczanie i śmiech. :) Idę leczyć kaca inną sprawdzoną metodą. Snem. Pozdrawiam i życzę samych zbereźnych snów. ;) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Chodzi Ci o te sny co sie myje raczki? ;) hahahaha Juz pedze spac :D I niech slodkie malenstwa spia grzecznie i dlugo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Psze tutaj, poniewaz musze sie wygadac. Czy kiedys demony przeszlosci dadza mi spokoj? Cholera mnie bierze na sama mysl, ze znow BARAN sie odezwal i chyba oczekuje ode mnie wybaczenia. Kurcze Czy faceci nie maja jaj i nie potrafia zachowac sie jak kanalia do konca? Znowu pisze, ze ulozyl sobie zycie i ze mnie przeprasza i ze jestem wyjatkowa. Cholera nie rozumiem tutaj czegos, niestety tego telefonu nie moge zmienic wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrwrrrrrrrrrrrrrrrrr Chce spokoju a tu prosze kicha :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Witam Nie odpisalam ale mnie to meczy, cholera spokoju nie da BARAN jeden. Po pol roku mu sie przypomnialo drugi raz tylko o czym bi nie moge zrozumiec :( Ech emocjonalnie mnie to dzis wykonczylo, taki flak ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Och Zegarku, nie odpisalam a co do satysfakcji to nie wiem czy ja mam skoro on ulozyl sobie szczesliwie zycie (niestety ;) to prawda, wspolni znajomi) teraz, dzis chce zeby to sie rozpadlo za te glupie smsy do mnie. nie czaje tego :( i to mnie wyprulo ze wszystkiego i na dodatek od poniedzialku. Numer dawno nie istnieje, jego sms'y rowniez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
hahahaha Zegarku o przyjemnosciach dla BARANA myslisz, kij mu w tylek, dobre hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Juz mi troche lepiej, wyrzucilam to z siebie i znow trzeba siebie postawic do pionu. :) A co u Ciebie Zegarku? Mam nadzieje, ze Twoj poniedzialek zaczal sie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
BARAN z kijem w tylku ciekawy obrazek :D:D:D pod warunkiem, ze sama mu go wepchne ;) tylko czemu wybralam badylek od rozy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, całkiem pomyślnie zaczyna się ten tydzień. Wprawdzie rano zaspałam i zawaliłam poranne terminy, ale wsiadając do auta pomyślalam sobie i po mam jechać szybko i po co mam się denerwować, skoro i tak to nic nie zmieni??? I rzeczywiście, na spotkanie z pół godzinnym (na boga!!!) opóźnieniem weszłam z uśmiechem na twarzy wzdychając jak to cięzko zebrać się po 3dniowym weekendzie i o dziwo wszyscy byli szczęśliwi i wyrozumiali a i spotkanie owocne :) pozytywne myślenie działa cuda! gdybym jechała tam z nerwawami i nastawieniem że wszyscy poszli i będzie wtopa, to pewnie tak by się stało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Fakt, takie nastawienie czyni cuda :) O rany musze sie pochwalic, jak wracalam z pracy i utknelam w wielkim korku na jedynej plynnej ulicy w mym miescie - teraz juz nie bo i ja rozkopali, to nie zemscilam pod nosem i nawet wpuszczalam przed siebie ludzi za co dziekowali. Jejku dopiero teraz to "zauwazylam". To bylo mile ale nie widzialam wtedy tego ;) I czemu od razu sadystka, jak juz przyjemnosc to na calego :D:D:D A niech ma BARAN ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
:D kijaszek z drzazgami tez dobry i najlepiej taki troche sekaty :D:D:D Fakt dzis bylam mila, sama siebie nie poznaje ;) Ale, zeby nie bylo jaki poniedzialek to taki caly tydzien :) Kiepsko zaczal, milo sie skonczy. Ciekawe czy inne Dziewczyny tez tak maja :) I czy Gosciowi nadal wrobelki tupia w parapet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siebie nie poznaję, właśnie wyszorowałam szafki kuchenne..które dawno tego widoku (mokrej szmaty), nie zaznały...matką, mam takiego połera jakby mnie superman nawiedził...i dotknął swą różdżką hehehehe zagrałabym w koszykówkę chętnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Ty Zegareczku lepiej sie przyznaj o ktorej ten supermen wyszedl ;) O rozdzke nie pytam :D Gratuluje, szafki na pewno sa wdzieczne, moje klna na mnie ale dzis wygralo pranko. Wlasnie sie piore i postanowilam kilka skarpet wyszorowac recznie ;) Rany Julek i Majka tez, nie pamietam kiedy ostatnio gralam w kosza ;) Skutek, wybita szczeka :D To bylo daaaawno temu, kiedy bylam piekna i mloda ;) Ale maly wsadzik dzis juz obgadalysmy za jednego celnego ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
No to jesli chodzi o matki to moze ustalmy takie Matki Polki z nas ;) Chociaz musze przyznac, ze mi blizej pasuje z koziej dupy traba :D ale moze to przemilczmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Zegarku!!!!! badz kurturarna..... i jacy oni biedni :D Ja swoich katuje polskim rockiem typu Kazik, BigCyc, Republika itd. :D A co, niech tez sobie biedaki uzyja :D Poczekaj przy najblizszej okazji zaloze i sprawdze jak to z tym kolem jest :D Zdam obszerna relacje tylko chyba bym musiala na te kolo zapolowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki!!!!! :) Też mam "porządkowy" dzień. Szoruję wannę. Mam dziś zamiar obejrzeć "M jak Mostowiaki" bo troche jestem nie w temacie. Oglądam od wielkiego dzwona. Ponoć Marek wdowiec! No proszę. Ktoś jest do wzięcia! :D Zegarku włoskie szlagiery? Bella Italia! Volare oo! Cantare o o o o ! :) "taska" opowiedz o złamanej szczęce! Plisssss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×