Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

Oczywiście Zegarku że świadkiem! I to jakim. Wyjątkowym! :) Ha ha ha no Gość złoty tyłek, złoty tyłek. Taki wartościowy i błyszczący. :D Nic nie zdziałałby. Nic. Głupoty nie dałoby się ukryć. Teraz Gość rozwiń myśl: "odstraszają mnie "zimne" kobiety. Potem pogadamy jak to jest u chłopów z tym zimnem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa jest! My się hajtniemy a Zegarek idzie na świadka! Zaprosimy jeszcze wszystkich z tego wątku i będzie wesela jakiego jeszcze świat nie widział! :D Wyjątkowy? Ach ten zimny sarkazm... ;) Ja nie jestem wyjątkowy tylko świat jest popier... znaczy dziwny! :P Tak się przynajmniej pocieszam. ;) Głupocie mówimy nie. Chociaż nie dziwie się, że ludzie tak dobierają się w pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może dobierają się tak w pary bo głupota przyciąga głupotę? Swój ciągnie do swego? Tak samo i z tymi mądrzejszymi. Zdałam sobie z czegoś sprawę. A może moja lista wymagań będzie teraz tak długa że poprostu kogoś takiego na świecie nie ma? Może nawet nie długa ta lista ale kryteria bardzo ostre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Witam Wszystkich Czytam i rozmowa jest o kobietach jakie lubia mezczyzni, to ja dodam, ze takie kobiety jakie wymieniliscie sa dobre na kumpelki a nie towarzyszki zycia, do zycia jest potrzebna kobieta, ktora mowi to co facet chce uslyszec, owszem czasami sie sprzeciwic ale czasami, w miare ulegla i najlepiej posluszna - obserwacje wsrod znajomych :) Gosciu - nie mow, ze Ciebie tez to spotkalo co mnie. Cos mi mowi, ze Twoja byla odezwala sie bo chce wrocic, z reguly po to sie odzywaja kobiety ;) No to juz wiem, czemu mnie rzucil, ja chodze w spodniach jak chlopak i tu jest pies pogrzebany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gierki....z tych takich prostszych to często pojawiające się na forum typu "zadzownię za 18 minut albo za tydzień - pójdę na przeczekanie - przetestuję czy mu zależy - przetestuję czy się przejmie - będę udawać że mi nie zależy". Z tych bardziej skomplikowanych gierek...to już szantaż, udawanie że zostało się skrzywdzonym (nawet fizycznie, o dziwo to przerabiałam), ale to już taki cieższych kaliber. Mnie jednak denerwują i małe gierki, a duże to juz przerażają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
No to kiedy to Wasze wesele?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegarek wymieniła właśnie wszystko to czego nienawidzą skorpiony. ;) Zimne? Czy ja wiem... Może inaczej... ciepła kobieta to taka która siedząc na łóżku opatulona w kocyk i z herbatką w dłoniach w pewnej chwili patrzy się na Ciebie... i człowiek czuje, że tym jednym spojrzeniem mógłby ogrzać cały świat. Ciepła kobieta to taka która patrzy się na dziecko i widać jak jej serce się rozpływa. Nie potrafię chyba opisać tego lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć "taska" Oj ale wiadomo że nie możemy 24/24 być ubrane jak aktorki z telenowel. Mamy chodzić i na sportowo i na galowo i na elegancko i na bylejako. Zależy od okoliczności. "taska" uległa i posłuszna? Naprawdę "taska"? No to ja sie wypisuję. Nie dam rady. Jestem zadziorna często gęsto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitko - A ja myślę, że ludzie często się tak dobierają bo łatwiej wtedy jednej ze stron wszystko kontrolować. A ludzie chęć kontroli mają zakorzenioną baaardzo głęboko. Zegarku - nienawidzę takich gierek. Wrrrr... taska - moja była napisała do mnie "Nie mogę przestać o Tobie myśleć" Spodziewałem się czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Kobitko ja tez taka jestem, lubie zadziornosc i lekkie prowokowanie ;) Ja tez sie wypisuje. A ktoz mialby Ci odbic Goscia? Masz te cechy, ktore Gosciu lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taska - powiem od siebie, że nie zależy mi u kobiety na uległości. Chęć kompromisu tak. Ale nie uległość. Przyznam się bez bicia, że ja takiej kobiecie bardzo szybko bym wszedł na głowę. Kobitko - nie 2012. Teraz strasznie długo czeka się na salę weselną. :P Prędzej 2013. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Ale madry wybierze glupia, zeby moc kontrolowac jak pisze Gosciu. I gdzie ci faceci dla nas? Skoro jestesmy madre? :D Gosciu - czyli nie pomylilam sie. Nie to co do mnie pisal :D Jesli moge podpytac co zamierzasz? Przeciez zenisz sie z Kobitka w przyszlym roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zamierzam zrobić? To co zrobiłem dzisiaj. Chodziłem i śmiałem się przez cały dzień. :D Wiedziałem, że w końcu coś takiego do mnie napiszę. Za dobrze ją znam. Nie ukrywam, że prawie utopiłem się dzisiaj w satysfakcji jaka mnie dopadła po tym sms-ie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Oj Kobitko droczenie sie to podstawa :D Mowisz zero? To lepiej nie analizujmy. A co do kompromisu to u mnie musi byc, szczerosc - dyskusja - kompromis czasem ustepstwo ale z dwoch stron. Tak to zawsze widzialam, teraz mam watpliwosci ;) Gosciu - Bys wlazl na glowe? Ale to wlasnie takie kobiety lubia, byc potrzebnya jak ja to nazywam w uslugiwaniu, a facetom to odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się dobiera głupi z głupim to jeden głupi myśli, że tego drugiego kontroluje. I odwrotnie. Więc wychodzi na to samo. A głupota drogie Panie to często błogosławieństwo. I tacy ludzie są w zasadzie szczęśliwi bo im wiele do szczęścia nie trzeba. W plenerze? To musi być jakiś ciepły miesiąc. Wakacje może? To się da zrobić. Będzie nawet bardziej romantycznie. ;) Tylko pamiętaj, że ja mam sporą rodzinę i z tego nie zrezygnuje. Wszyscy mają być, więc będziemy musieli znaleźć takie miejsce żeby wszystkich pomieścić. To jest mój warunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Zegarku - co do gierek tez pomyslalam jak Kobitka ale tak bez przegiecia. Gosciu - no to gratuluje, osiagnales to co chciales, ale szkoda mi jej. Oj zebym ja miala tez satysfakcje, zycie byloby piekniejsze :D to moja wrednosc wychodzi:P odpisales jej cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Wiesz, tez mam taka nadzieje :) Na pewno sa. Jednego znalazlas, Gosciu lubi sie droczyc, prawda Gosciu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Gosciu ma racje, glupim jest lzej. Chociaz to moze wlasnie nie glupota a madrosc zyciowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja właśnie zawsze nienawidziłam te niewinne gierki "za 18 minut tak". Lubię pokazywac, że ktoś jest moim całym światem (to rzadkość), albo przynajmniej świetnie mi z kimś spędza się czas. Nigdy nie potrafiłam udawac zimnej i obojętnej.... ale z drugiej strony nie wiążcie tego tego z narzucaniem się czy wiszeniem na kimś, bo to nie o to chodzi..... po prostu gierki nie....zamiast się zastanawiać czy teraz już mogę do niego zadzwonić czy nie, wolę iśc do kina i dobrze bawić się na filmie albo..iść spać :D praktyczna jestem bardzo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Jesli moge sie wtracic, pole namiotowe, jeziorko, ognisko wystarczy? :D Lub hala w gorach z laskiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×