Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

Gość "taska"
Gosciu z obserwacji widze to co pisze, a ja jestem temu przeciwna, ja mysle tak jak Wy. Zloty srodek, tak powinno byc w zwiazku. Tak jak pisze Zegarek. Teraz mam watpliwosci co do siebie, rozne mysli przychodza mi do glowy, ze moze z tym srodkiem przegielam? Moze za bardzo chcialam? itd. Teraz to juz jestem w stanie we wszystko uwierzyc :D A swoja droga Ty juz jestes ustawiony a nie masz w zanadrzu kolegi myslacego jak Ty? Wolnego, to moze i ja bym sie ustawila :D I byloby po klopocoe :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne jest dla mnie, że każdy ma inny kanon piękna. To jest oczywiste. To co się podoba jednemu wcale nie musi się spodobać innej osobie. I Bogu za to dzięki. ;) Generalnie chodziło mi o to, że musi iskrzyć. Mnie się kobieta musi podobać. Musi być dla mnie atrakcyjna. A ze mną przynajmniej w tej kwestii jest ciężko. Niewiele kobiet mi się podoba. Na zbyt wiele rzeczy zwracam uwagę. Ale jak już taka mi wpadnie w oko... klękajcie narody. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kobitko. :) Czy mam kolegę myślącego podobnie... to mi zabiłaś ćwieka... właśnie zdałem sobie sprawę z tego, że... chyba nie bardzo. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Jak juz taka wpadnie w oko to bedzie glupia, ze tego nie zuwazyla chwalipieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Ech ta Kobitka to ma szczescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Dobranoc Kobitko i zbereznych snow z ksieciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego chwalipięto? Ja nie pisałem tego po to żeby się chwalić. Taki mam charakter i często za to obrywam. Ma to swoje plusy i minusy. Zwracam uwagę na dosyć specyficzne rzeczy. I często się zastanawiam czy aby ze mną wszystko w porządku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Ale jak już taka mi wpadnie w oko... klękajcie narody. Tu sie pojawia chwalipestwo czy jak zwal :D Powiem tak charakter masz fajny - wnioskuje z tego co piszesz i szczesciara z dziewczyny, ktora Cie usidli. To takie moje zdanie ale jak widze mlodsze nie potrafia tego docenic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze jezdem wiesz, ja polubiłam zwykłość w związku...każdą sekunde czuć że jest nam OK w tej zwykłości. W szanowaniu i dbaniu o siebie...bez fanfarów, ale z wielkim spokojem w sobie..trudno to opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Zegarku ale na tym to polega aby w zwyklosci dostrzegac te detale a nie miec fanfary co dzien. Ja tak zawsze sobie wyobrazalam zwiazek. Musniecie karku i usmiech w odzewie a nie codziennie bukiet kwiatu, co tydzien bizuteria czy ciagle wyjscia do restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz co Gość....dbanie o kogoś to też dbanie o siebie. Nawet jeśli ja jestem typem sportowym i górskim i częściej można mnie spotkać w spodniach i buciorach, to ciągle dbam o szczegóły, gdy jest okazja ubrac się ładnie, z jakimś pomysłem....do łóżka tak samo. Ale nic wbrew sobie, bez przegięć...to znaczy nigdy nie zrobiłabym tak by na początku szaleć, siedzieć 3 godziny w łazience, by po pół roku łazić już tylko w szlafroku po domu i w wałkach na głowie :) to właśnie kolejny przykład na złoty środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym "klękajcie narody" chodziło mi o to, że jestem wtedy zapatrzony w taką kobietę jak w obrazek i chłonę każdy gest i ruch. Zdarza się to raczej rzadko. :) No i jak już jestem zakochany to wszystkie inne kobiety przestają dla mnie istnieć. W ogóle ich nie zauważam. Znajdzie się pewnie taka która doceni. Ja mam inny problem. Niestety moje serce jest dziwnie rozwinięte i ja się niestety łapie za przypadki które inni obchodzą szerokim łukiem. I mogę mieć wtedy pretensje tylko do siebie. ;) Wiem o czym mówisz Zegarku. Wtedy właśnie mamy do czynienia z dojrzałym, szanującym i kochającym się związkiem. Najcenniejsze są te najdrobniejsze i zwykłe rzeczy. Jeżeli ktoś potrafi cieszyć się czymś takim to znaczy, że wie co dobre. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co masz na myśli. Nie da się ciągle wyglądać i zachowywać perfekcyjnie. Zycie na to nie pozwala. Dlatego trzeba doceniać te drobne rzeczy... a kiedy nadarzy się okazja można w jakiś szczególny sposób zadbać o siebie, tą drugą osobę, atmosferę, jeżeli jest tego za dużo to człowiek przestaje to doceniać. Trochę tak jest np. ze słowem "Kocham Cię". Nie wolno go nadużywać bo wtedy traci swój wyraz i moc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jest zabawne? Ja patrze na te 69 zapisanych stron w tym wątku to sobie myślę - "Wszyscy jesteśmy tacy mądrzy a każdy z nas jest po przejściach." ;) Chociaż... nikt się nie rodzi z takim podejściem. To nasze doświadczenia nas kształtują. Może więc warto dodać - "Dobrze, że jesteśmy po przejściach bo dzięki temu jesteśmy tacy mądrzy." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Gosciu alez ja wiem o co Ci chodzilo, jak sie zakochhasz to nie ma zmiluj jak to mowia:D A co do chwalipiety to moja mala zadziornosc wyszla:D A masz ty niedobra :P:D A co do kobiet mowisz inne a moze te niedostepne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma swoje przejścia, tylko niektórzy sobie z ich zdają sprawy, inni nie :) Albo inaczej: niektórzy ciągle tkwią w tych przejściach i nieszczęsciu, ale myślą że tak po prostu ma być :) my za to analizujemy kocham analizować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Wiesz Gosciu? Ja czasami mysle, ze to przeklenstwo. Niby tacy doswiadczeni a wiele z nas zostaje samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
hahahahaha 69 no tak :D Ale chyba dobrze, ze poszla do lozka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahaha!!! 69 no racja! :D Mmmm... taaaakkk... :> Dobra! Wracaj na ziemię! :P Oj kochamy analizować! I to jak! My się sami często pchamy tam gdzie nie trzeba tylko po to żeby potem było o czym dumać. ;) Aj... charakterki... :P A tak poważniej to chyba właśnie o to chodzi. Nie wszyscy uczą się na błędach i tak tkwią w takim samym obiegu... Smutne. taska - tak. Masz racje. Idealne słowo. Niedostępne. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Dobranoc Zegarku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Zegarku. :) Zostajemy sami bo chcemy od życia czegoś więcej. I wracamy do wątku głupoty. ;) Błogosławieństwo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Wiesz wcale nie jest to takie zle. Dalej juz nic nie mowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Masz racje ja wlasnie doszlam do wniosku, ze my bedziemy szczesliwi z osoba taka jak my, ktora tez bedzie, ze sie tak wyraze wymagac czyli to wiecej. Glupi maja to szczescie, ze nie mysla i nie analizuja a przez to nie oczekuja wiecej. Echh to zycie i mozgi nasze. A moze jeszcze spotkam kogos takiego? Ty Gosciu jestes na wygranej pozycji. Mlodosc Twoja daje Ci wieksze szanse i jestes facetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z analizą. :) Co do wieku się jednak nie zgodzę. Nie ma to znaczenia. Wręcz przeciwnie. Zauważ, że ja w ten sposób rozmawiam z kobietami na tym forum które są po 30. Zanim sobie znajdę taką która będzie myślała podobnie minie jeszcze co najmniej 6-10 lat. :P I co ja biedny mam robić przez ten czas? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
To, ze podobaja Ci sie dziewczyny niedostepne. Wiele takich osob jest bo im zycie dokopalo i zachowuja sie tak nie dlatego, ze wybraly ale robia to automatycznie, bez wlasnej woli. Mile, fajne ale maja cos w sobie, ze facet odbiera to jako niedostepnosc. Uwierz mi wiem, co mowie. I nie tak ze raz im dokopalo ale kolejny z rzedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×