Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

Gość "taska"
Witaj Gosciu :) Kobitko a co Ty robilas w weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
No to produktywny weekend :) I jaka samotnosc? !!!! A my? A Gosciu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Wiem Kobitko - NIE MYSLEC Ale moj dol i pokazanie mi, ze jestem nikim tym razem wzial gore :D Tak sie czuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w ten weekend pracowicie. Musiałem wyjechać w interesach za naszą zachodnią granicę. Myślałem, że tyłek mi odpadnie od siedzenia w aucie... :P A teraz piwko i moje ulubione forum. Relaks. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Hahahaha Kobitko powiadasz, ze SAMOTNOSC Ciebie lubi? Czyzby Ciebie podrywala? ALEZ TO KOBIETA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taska - Wiem, że się powtarzam ale tak powinien czuć się baran. To on buduje swoje szczęście na cudzym nieszczęściu. Zobaczysz, że takie fundamenty nie są w stanie wytrzymać długo. Jego "szczęście" skończy się szybciej niż się zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Wiem, to glupie ale tak sie czuje i te tlumaczenie wzielo gore :O No coz, chyba moja madrosc wczoraj mnie opuscila a dzis dopiero zaczyna kielkowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej... Kobitko... już mnie zdradzasz? :P I to z inną Kobitką... nagrałaś z tego jakiś chociaż film czy coś? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Dziekuje Gosciu za to powtarzanie sie :) Kobitko boj sie Boga, z kobieta? Tak otwarcie przy Gosciu?!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz a ja właśnie chce by u tych byłych baranów bylo szczęśliwie. Nie grozi to tym, że potem szukają ratunku, chcą do niektórych osobnic powrotu itd. A tak to (jak mówi piosenka): "Żegnaj kotku, Żegnaj, bysiu, żegnaj, świnko, żegnaj, misiu, żegnaj, Krzycho, żegnaj, kotku - pa pa pa!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Gosciu przybij piatke.:) Czy ja dobrze czytam? Filmikow Ci sie zachciewa? Czyzby jakis trojkacik? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Kobitko, pozycz mi na chwile te czesc Swojego mozgu o zazdrosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdy nie zdradzam. A pani o której mówie ma na imię Samotność i nie jest aż tak mile widziana w moim życiu. Ale wlazła i nie chce sobie pójść! Ja Ci dam filmiki! Nie ma czego nagrywać. Siedzimy sobie jedna obok drugiej a jej uczucia nie odwzajemniam. Gdzie byłeś? W Berlinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam... zachciewa... samotność akurat nie jest w moim typie. ;) Jak już Kobitka zdradza to trudno. Może przynajmniej będzie coś z tego dla mnie? ;) Kobitko - w takim razie masz znacznie więcej wyrozumiałości niż ja w tym temacie. Ja mam zupełnie inne podejście. Nie potrafię być tak wspaniałomyślny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Nie byłem w Berlinie. W Niemczech ale nie w stolicy. A dlaczego pytasz? Masz rodzinę za granicą? :) Co do samotności - dobrze. Ufam Ci. Wierzę, że to co was łączy jest czysto platoniczne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Mamy Gość inny pogląd na te sprawy. Poprostu byłe barany czy tam baranice dostały swoje szczęście do ręki i odeszły z kolejki. Dzięki temu MY się przesuwamy bliżej okienka w którym rozdają szczęście. Powtarzam. Zazdrość i życzenie innym źle nie ma najmniejszego sensu. Czy im życzymy dobrze czy źle nic to nie zmieni w ich życiu. A jeżeli będzie u nich jeszcze lepiej - nasza zazdrość opanuje nas całych. Wszystko skupi się na żalu że nie mamy conajmniej TAK SAMO. Zazdrość jest głupia. Gdyby zacząć analizować to musielibyśmy zazdrościć kilkudziesięciom milionom ludzi tego że mają dziś lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Och Kobitko, wiem o tym ale czasami tak mam :O Nie jestem z tego dumna, no ale coz tak tez bywa :( Wiec moja rada uciec, do kogos zeby nie byc samemu i sie zadreczac ;) Bacik i dostanie w leb pomoglo ;) Teraz to juz zalezy ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ciekawości zapytałam o miasto. :) Nie bój się. Nigdy nie zdradzam. Nawet gdyby kat nade mną stał i mi kazał bo inaczej zetnie mi łeb nigdy nie zdradziłabym osoby która jest mi bliska. Oczywiście teraz to czysta teoria bo moja druga połówka coś czuję że mieszka w Gwiazdozbiorze Centaura. Nie ma takiego pojazdu który mnie do niego zawiezie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×