Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobita której już zabrakło sił

Potrzebuję opinii silnych Kobiet

Polecane posty

Gość "taska"
Musi ale mam taka malutka, jak nie wysusze wlosow na szczotke to wygladam jakby piorun w nie strzelil. Upolowalam kiedys takie malutkie cos :D:D:D Ok polar , czapka, rekawice sa :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Jade jutro, wracam w poniedzialek. Tez to wiem ale zawsze i tak za duzo wpakuje a przeciez tak uwazam, zeby za duzo nie brac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
jest ale wpakowalam tez bluze, no bo jak zmokne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Sa, to pierwsze wsadzilam, klapki tez ;) I ksiazke tylko jeszcze nie wiem ktora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Sonia, ktora za duzo widziala - Janusza Glowackiego Kazdy szczyt ma swoj Czubaszek pierwsza czesc Millenium Larsona Kolekcjoner A.Kava "Leksykon prawdziwej kobiety" B.Buonafiori Wiem, rozstrzelone te tytuly :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
No, to jestem chyba spakowana, jutro rano kosmetyki i w droge ;) Trzymajcie kciuki, zebym nie wyla cale dnie :D:D:D Czuje, ze musze to zrobic. I to byl spontan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie się masz taska...ja kiedyś tak w rozpaczy baranowej wsiadłam w auto w złości i dojechałam tez nad morze *nie miałam ze sobą nawet szczoteczki do zębów..przespalam się w aucie gdzieś przy szosie gdańskiej - rano dojechałam na hel by przywitać słońce i wschód...było mroźno, bo to listopad był, ale słonecznie i piękny był ten świt..wracałam na południe mocna i taką juz zostałam do dnia dzisiejszego...nie wiem, ale takie rzeczy pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Ja jade pociagiem, moj samochod po 100 km chyba by sie rozpadl :D:D:D A to przez Was :):):) Trafilam tu i masz ci los :D:D:D Dziekuje Wam, dzis jest ok, jutro moze byc gorzej ale ide naprzod. Ksiazke juz wiem, wezme najlzejsza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
A co do wydania ksiazki, Kobitko powinnas to zrobic, masz pierwszenstwo. Zegarek drugi wspolautor :) Ja sie za to nawet bym nie odwazyla pomyslec, ze mnie pisarka jak.... :D:D:D a z reszta moj wklad to prawie zaden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Mysle, ze bylaby rozchwytywana :) A jesli moge cos podpowiedziec, poradnik? Raczej forma to tak i umiescila wlasnie to wszystko co jest ewentualnie wybrane dialogi, ja bym to widziala w tytule "Kobita ktorej juz zabraklo sil" :) W sam raz dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "taska"
Ale male co nieco bym zostawila tak dla pikantnosci :D no takie troche sprosnosci :P Ale Zegarku... dopiero do mnie dotarlo, ty z poludnia jechalas na polnoc????? aki symat drogi. Lo matuchno to dopiero wyczyn. To koniecznie musi byc w ksiazce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×