Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Bycie singlem- najlepsze co was moze w życiu spotkać

Polecane posty

Bycie singlem nie ma nic wspólnego się z brakiem doopczenia :P Można mieć praktycznie wszystko bez typowych problemów związanych ze związkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze co nas może spotkać
to poważny związek z fajną dziewczyną o podobnym podejściu. Dupczenie na boku to taka żałosna proteza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważny związek? A co to? Kiedy i jak długo związek jest poważny? Po ilu latach zwiazek można uznać za poważny? Nie twierdzę że takowy nie istnieje, bo moi dziadkowie (przynajmniej z jednej strony) są przykładem poważnego związku, pół wieku i wciąż razem.. A ile współczesnych na goownie opartych związków dotrwa do jesieni życia tych osób? :D Wszystko się zmieniło, ideałów brak. Wyższych uczuć brak. Potrzeb innych niż te oparte na dobrach materialnych i dobrach związanych z prestiżem jednostki- też brak. Najlepiej być singlem i ruchać co popadnie. To takie moje nowe przemyślenia. Takie bardziej realistyczne i życiowe niż ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgb ghhnjmnjmk
żaden z was nie ma racji najlepsze opcje jest ''wolny związek'' tudzież ''przyjaciele do seksu'' - posiada praktycznie wszystkie plusy związku stałego - zaufanie, bliskość, sympatia itd. nie posiadając jednocześnie jego największych minusów - kontrolowanie, deklaracje, zazdrość, dostosowywanie się we wszystkim do drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz kierwa jego
''Najlepiej być singlem i ruchać co popadnie'' a badania robiłeś? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beliar, najlepsze co kazdego moze spotkac w zyciu, to zycie takie, ktore czyni nas szczesliwymi. A dla kazdego to szczescie oznacza co innego. Sa nawet tacy, ktorzy sa nieszczesliwi w zwiazku, ale jednoczesnie sa najszczesliwsi na swiecie, dlatego, ze kogos maja......A te problemy, o ktorych wspominasz, nie czynia ich wcale ani troche mniej szczesliwymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie nie muszę się badać :classic_cool: Ale jak już zajdzie taka potrzeba to będę się badał. Z resztą, wenery to ostatnia rzecz która może mnie zabić (raczej nie zdąży). :D Wolny związek też ma sens, z tym się zgodzę. Pełen luz i dystans a seks bezpieczniejszy. To fakt niezaprzeczalny. {czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Letycja, narazie nie idę spać bo czekam na ciebie. Przecież miałaś mi obciągnąć, nie pamiętasz? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beliar ma rację
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plote, w sumie trochę racji w tym co prawisz jest. Jednak ja nie rozumiem z czego tu się cieszyć.. spięcia, obowiązki, kredyty, starzenie się, znudzenie, zdrady, setki tysięcy problemów a na końcu śmierć o niczym. Lepiej się bawić za życia, nic po śmierci nie ma w końcu 🖐️ No ale trzeba też osiągnąć coś żeby było za co się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Letycja, narazie nie idę spać bo czekam na ciebie. Przecież miałaś mi obciągnąć, nie pamiętasz? " no przecież mówiłam ci już tyle razy, żebyś nauczył się sam naciągać sobie te skarpetki! w tym wieku już nie wypada we wszystko angażować mamy. idź lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vgb
najlepsze opcje jest ''wolny związek'' tudzież ''przyjaciele do seksu'' - posiada praktycznie wszystkie plusy związku stałego - zaufanie, bliskość, sympatia itd. nie posiadając jednocześnie jego największych minusów - kontrolowanie, deklaracje, zazdrość, dostosowywanie się we wszystkim do drugiej osoby Aa czemu te oststnie cechy przypisujesz stalemu zwiazkowi? Poczytaj chocby posty dzieczyn nt swoich chłopaków ( nie mezów) . Małzenstwo ( sensowne ) to raczej wlasnie bliskosc + poczucie bezpieczenstwa, nie dostosowanie sie we wszytkim - bardziej wspieranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znajdź kogoś
kto nie jest jak kafeterianki i nie przegląda ci poczty :D chociaż raczej dla zasady bo chyba nie dlatego, że ukrywasz tam nagie fotki cipki z randek o2. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Letycja, to się nie nazywa skarpeta tylko P R E Z E R W A T Y W A. No i fakt, dobrze że przypomniałaś, bo bez prezerwatywy ani rusz.. nie chciałbym od ciebie złapać jakiejś francy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYgląda na to że
PRAWICZEK BELIAR zaruchał i teraz wydaje mu się, że takie ruchanie bez niczego jest takie super. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczesny świat
jak widże na wszystko ma nowomodne okreslenia , teraz starokawelrstwo urosło do rangi nagrody Nobla . No , jakoś musisz to swoje zapóźnienie i psychiczne i emocjonalne tłumaczyć . Zawsze to lepiej być singlem niż starym kawalerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beliar, no ty tego nie rozumiesz bo masz inna definicje szczescia, i tak samo jak nikt ciebie nie przekona ze powinienes je znalezc w szarpankach ktore sie przydarzaja w zwiazku, tak samo ty nie przekonasz innych, ktorzy sie w tym odnajduja, ze bycie singlem jest fajne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYgląda na to że
on się podnieca bo w wieku lat 30 przeżył inicjację seksualną :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaliczka
a ja mam chore oko, całe zaczerwienione i mój chłopak poleciał wieczorem do apteki po kropelki i zakropił mi oczko... Takiej troski nie masz w przypadkowym posuwaniu a w wolnym zwiazku też nie licz na specjalne względy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeliar
Nikt mi nie pozmywa, nie ugotuje i nie upierze skarpet :( Wiem!!!!!!!! Pójdę do mamełe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem czy zaruchałem czy też nie, wolę żeby niektórzy z was łamali sobie tym głowę, o ile nie mają nic lepszego do roboty :D Co do troski.. a pies troskę yebał. Raz jest raz jej nie ma. Nie wiadomo po co ta troska, w jakim celu jest robiona. Dobrze że mam końskie zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaklada
W stałym związku jest troska, czułosć, zaufanie, wspieranie się nawzajem, miłość bez gumki i to kiedy chcesz, wspólne spędzanie czasu, wspólne przytulanie się w czasie snu i wzajemny szacunek i zrozumienie i miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koorwa, ,,mamełe" ,,kafetełe" ,,fotełe" skąd to ,,łe" na końcu? Weźcie wygibańcy nie kaleczcie ojczystego języka do koorwy nędzy :O Kolejna głupia moda na kretyńskie słowotwórstwo, jak na ulicy lub w barze usłyszę coś kończące się ,,łe" to ubiję na miejscu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaklada
skarpetki pierze pralka, gary zmywa zmywarka a wspólne gotowanie to dobra zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozero
ty nie tylko masz konskie zdrowie , ale łbem też sie z koniem zamieniłeś :D co ty mozesz dzieciaku dizedzieć o partnerstwie , milości i szacunku ?:D głupoty jakie wypisujesz maja chyba li tylko służyć wywołaniu emocji u rozhisteryzowanych panienek , a widzisz tu takie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zgodznie z nową modą i tak żadna by mi nie gotowała, nie sprzątała i nie prała skarpetek.. większość by tylko leżała i pachniała (gwarancji na to też nigdy nie ma). :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozero, wsadź sobie w doopę bakłażana i wypierrdalaj na diabelski młyn. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×