Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Bycie singlem- najlepsze co was moze w życiu spotkać

Polecane posty

Gość ozero
goń się cieciu . albo zamknij paszczę i nie wypowiadaj sie na tematy o których nie masz pojęcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozero nie gadaj tyle tylko zwieracze popuszczaj bo bakłażan duży jest. Na diabelskim młynie siła odśrodkowa może sprawi że resztki twojego mózgu o konsystencji goowna spłynie po ściankach mózgoczaszki i zacznie działać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhynuyjukji
''Narazie nie muszę się badać'' hmm czyżby? prezerwatywa nie zabezpiecza na 100%, a przez oral też można sie zarazić, nawet kiłą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozero
jak widże mocno jesteś wyedukowany w tych tematach . I pewnie twoje przemyślenia wynikajaz autopsji , ale czemu sie dizwić , pustak taki jak ty nie ma szans na żywą dziewczynę to musi sie ratować warzywami . Ale mam dla ciebie radę : to moze do chłopaków uderzaj ?:) a nuż jakiś sie skusi a jak doswiadczenie z warzywami w otworach masz .... twoje szanse rosną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeliar
Ale moje fuck friendy mówiły, że się badały. Nie będę chodził do doktore bo jestem za młody i za piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozero
no pewnie ,ze jest zdrowy :) toż od warzyw przecież niczym sie nie zarazi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem po co ta awanturka. Przygodny seks tylko wiaze sie z ryzykiem zarazenia sie czyms, a sa ludzie, ktorym i bez gumy udalo sie niczego nie zlapac przez wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeliar
pakuje w moje odbyte tylko dorodne kabaczke XXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozero
znasz mojego tatę ?:) a moze nawet startowałeś do niego ?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeliar
uprawiam przygodne seksełe z panienkami z anonsów erotycznych, chociaż to przeważnie zdesperowane raszple po 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz.. o twoim tacie było głośno w radiu i telewizji jak śledczy odkryli że przez lata więził w piwnicy swojego synka roochając go w doopę dzień w dzień. :) Słynny pedofil, chyba każdy go kojarzy zwłaszcza że wygląda jak święty Mikołaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabawne to jest
jak się zacznie gadać z którymkolwiek prawiczkiem z kafe: beliar, looser, stev, offerma, reszta zoo to zawsze skończy się na jego bluzgach i chamstwie. Chłopaki to jedna woda po kisielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozero
czyli nie chciał cie ?:) no ,nie przejmuj sie tak - sezon warzywniczy w pełni , a zimą jakoś sobie poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozero
a jaie to wszystko mądre w tematach " damsko - męskich " ....ho ho ho :) pewnie z gazetek " Brawo Girl " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nieuprzejmych dla mojej osoby pomarańczowych skurrwysynów.. nie rozwalajcie mi tematu, tylko idzicie to tatusiów bo ich swędzą wory. Koniec przerwy na kafe, pora na spełnianie obowiązków 🖐️ Wypad wobec tego stąd i życzę rozruchanej doopy 🖐️ A wracając do tematu.. ma ktoś jeszcze coś do dodania odnośnie moich wniosków na temat bycia singlem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozero, a do czego ja bym był mu potrzebny jak miał takiego posłusznego synka jak ty.. i rajstopki ubierałeś i kloca na klatę przyjmowałeś i mamie futro goliłeś.. po co wobec tego ktoś z zewnątrz w tak szczęśliwej rodzince :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beliar tutaj prezentuje
wzorce których się nauczył w domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, tylko jestem dobrze poinformowany na temat tego co się u was w domach dzieje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Letycja, to się nie nazywa skarpeta tylko P R E Z E R W A T Y W A. No i fakt, dobrze że przypomniałaś, bo bez prezerwatywy ani rusz.. " seks w gumie to żadna przyjemność, dla obu stron. no ale dla nastolatków którzy się pierdolą ze wszystkim co nie ucieka może być, przynajmniej się nie pozarażają wszystkim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie udawaj
wiemy co robiłeś z tate i mame 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaba, tobie i tak ciężko będzie dogodzić bo ugniatanie 150kg żywej masy to zadanie dla prawdziwego... desperata z półmetrowym fiutem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im więcej pomarańczowych koorew próbuje mi odoyebać tym bardziej jestem przekonany że moje riposty są zayebiście chamskie i bolesne. Piszcze dalej lejby, ja czekam na jakiś poważny wpis na temat tego co założyłem. 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO = prawiczek z wairą =
= beliar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem imo bo nie zbieram zdjęć cycków. Wolałbym zdjęcia tzipek, ciekawe ile cwaniar z tego forum ma takie farfocle że aż chce się rzygać? :D Wróćmy do tematu bo ja mam naprawdę dużo czasu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile jej zapłąciłeś że
chciała się przespać z takim frustratem jak ty? bo tanio pewnie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beliarku, naprawdę nie masz masz bardziej błyskotliwych tekstów? :D mnie to nie rusza, bo póki co jestem drobna i facet mnie na rękach nosi :P a jak przytyję, to będzie znaczyło tylko tyle, że wkrótce powiększy nam się rodzina :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×