Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady_margarett

gaz rozweselający przy porodzie - uzywał ktoś?

Polecane posty

czy faktycznie jest skuteczny? bo opinie rózne słysze... dowiedziałam się że mój szpital jest drugim w województwie w którym używa sie tego typu znieczulenia i nie wiem co mam myślec. czekam na odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.BillI
ja używałam przez parę godzin, było wesoło, czy pomógł na ból? trochę... generalnie część kobiet będzie się źle czuła przy wdychaniu, jak masz możliwość spróbuj, najwyżej podziękujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w Żorach
ponoć se chwalą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poraa mrokuu
ja nie wierzę w te wszystkie specyfiki, tak samo jak u mnie było, dostałam dolcontral w zastrzyku i przez 2h leżałam chyba z jeszcze bardziej gorszymi bólami, bo nie mogłam nic zrobić, wstać, zapomnieć o tym bólu, fakt odjeżdżałam, tak jakby mdlałam, byłam naćpana, ale czułam cholerny ból i wbijałam paznokcie w męża rękę...chyba tylko zzo pomaga, u nas oczywiście w szpitalu nieosiągalne, a podobno każda kobieta ma prawo żądać za free i co?:o Polska! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocreativ spark
a gdzie pisze ze kazda kobieta moze zadac za free zzo? Jesli mozesz to podaj jakis odnosnik, w razie czego bede zadac przy porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poraa mrokuu
trąbili o tym wszędzie, kiedyś jakoś niedawno w dzień dobry tvn...poszukam, może coś znajdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocreativ spark
Ja szukam i szukam i nic.. i tak pewnie nic z tego nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz to norma w szpitalach w
w Anglii, tutaj od tego znieczulenia zaczynaja, jak nie skutkuje to ida dalej. Gazu uzywalam ja i moje kolezanki. Jak tak gadalysmy miedzy soba, ze w Polsce dopiero to wprowadzaja, to wszystkie powiedzialysmy : "nareszcie!" :) Wszystkie twierdzimy zgodnie - jest super! :D I tu nawet nie chodzi o znieczulenie, tylko fakt, ze przy wdychaniu gazu zaznajesz takiego fajnego uczucia, ze wszystko inne masz juz w dupie :D Noo krotko mowiac niezly haj ;) Gaz wdycha sie w momencie skurczu i naprawde pomaga to przetrwac ten skurcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dlatego sie zdziwilam, tez mieszkam w Anglii i tu Entonox jest w kazdym szpitalu jako standard, rowniez przy porodzie w wodzie czy w domu (polozna przywozi zapas). Podobnie z reszta jak epidural czy inne rodzaje znieczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madziulku
ale kobiety na tym forum pisza glownie z polski a tutaj nawet tak podstawowe rzeczy jak partner przy porodzie sa dodatkowo platne :O zycie w polsce to nie bajka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannee
z tym partnerem bym nie przesadzała, ja nawet do szkoły rodzenia nie chodziłam, a z mężem rodziłam i to bezpłatnie:) reszta jak najbardziej ciemnogród i średniowiecze! nie chcą dawać znieczuleń, napełniać wanny z wodą, pomagać kobietom, nawet odpłatnie czasem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze glownie pisza z Polski...po prostu bylam przekonana,ze w Polsce to tez standard...dlatego sie troche zdziwilam po przeczytaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie spiaca
ja to mialam ale nie dlugo bo czulam sie jak pijana sucho w gardle a potem mdlosci, wiec zrezygnowalam i wzielam inne zieczulenie. kolezanka tylko na gazie rodzila i chwali sobie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede rodzic w wodzie, o gaz tez poprosze a jakbym nie dawala rady to epidural. Zobaczymy jak pojdzie...jeszcze 2 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×