Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rossi*

13-14 dzien cyklu czy jest szansa na ciaze?

Polecane posty

martiwe sie, ze sie nie udało bo u mnie owulacja ma przypadac koło 12 dnia, a seks był 6,7,13.,14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na 2 dni przed planowaną @ i od dwoch dni kłuje mnie podbrzusze i mam dziwny posmak w ustach, ale nie wiem czy to nie działa juz psychika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno stwierdzić, co działa. Jak się miało udać, to się udało, a dni wg wyliczeń były jak najbardziej sprzyjające. Idź na betę, jak cię mocno korci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poczekam jeszcze te 2 dni, ale tak bardzo bym chciała aby........... cyki cyki Tobie zazrdroszcze vbo z tego co pamietam udało Ci sie za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jest bol owulacyjny w srodku cyklu, nabrzmiale piersi i szczyt śluzu to owulacja przypada w ten dzien czy na nastepny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, no akurat mi się udało, ale nie martw się, musi być dobrze. Co do konkretnego momentu owulacji, to nawet ginekolog w 100% ci nie pomoże. Jak masz objawy typowe dla swojego organizmu, to pewnie masz dni bardzo płodne, raczej z owulacją. No i jedni ci będą pisać, że seks co 2 dni, bo łatwiej trafisz, a inni, żeby na to nie patrzeć. Tak czy siak, tylko 2 dni ci zostały niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie tylko spadek apetytu w ostatnich dniach i to ze nie waze wiecej przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
rossi moze za czesto sie kochacie i dlatego nie mozesz zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja jestem przekonana ze to ze nie ........y sie codziennie jak kroliki po 5 razu bylo powodem mokjego szybkiego zajscia w ciaze... nie wiecie o tym ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
jesli nie uprawia sie sexu czesto jest wieksze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze bo plemniki sa silniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie u mnie jest wlasnie chyba za mało tego seksu i dlatego nie umiemy trafic w ten dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
kochana ja zaszlam tak jak pisalam 9dc to raczej nie sa plodne a plemniki przezyly bo byly mocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie martwie ze 6,7 dzien to było za wczesnie w stosunku do owulacji a 13,14 mogło byc po , nie wiem zobacze, ale kłuje mnie podbrzusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
no 6,7 dzien to za wczesnie masz racje, a badalas sie ginekologicznie? wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
co ma byc to bedzie ja tez sie nie spodziewalam ze zajde za 1 strzalem doklanie a udalo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
widac jeszcze nie przyszla na ciebie pora... nie martw sie tym bo w obsesje popadniesz... a to bardzo niezdrowe dla zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno idz
na monitoring cyklu bo z takim kalendarzykiem to ty co najwzyej mozesz w d,, sobie pogrzebac obserwuj swoj oranzim mierz temperature i nie starajcie sie bo trzeba tlyko luz luz i jeszcze raz luz i nie przesaduj tyle na cafe to tez ciagle myslisz o tym a jak masz wątpliowsc to idziecie na badania i badania partnera bo takie gdybanie tu ci nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno idz
a szansa zawsze jest skoro kochaliscie sie bez zabezpieczenia i sie staracie o dziecko trzeba czekac cierpliwie do dnia @ i tyle bo tu ci nikt w tym nie pomoze ile jest tu na forum takich kobiet ktore sie staraja nawet rok czasu albo i ponad i staraja sie w ten dni ktore sa najbardziej odpowiednie i nie sa w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem , tylko obserwuje sowj organizm wiem kiedy mam podwyzszona temperature i szczt śluzu i nabrzmiałe piersi.Postanowiłam probowac tak na luzie do konnca roku a jak nie wyjdzie to isc na monitoring.Ale łudze sie ze nie bede musiała a najbardziej bym chciała zeby udało sie tym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym razem proba była nawet w dzien owulacji, ale wiem ze i to nie daje 100 % szansy na poczecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno idz
za duzo myslisz i tyle postawice na spontan bez zadnego mierzenia sprawdzania itd. ile sie staracie juz? a jak nie bedzie sie udawac do konca roku to porostu na badania ty i partner czesto to psychika zawodzi trudno nie myslec ale inaczej sie nie uda bo duzo soedzi w główce przede wszytkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno idz
z tego co piszesz to nie jest to na luzie bo caly czas myslisz o tym nawet jak tu zagladasz i sie pytasz ( do czego oczywiscie masz prawo zeby nie bylo ze zabraniam nic z tych rzeczy) ale ja mysle tutaj o calkowitym spontanie i luzie nie mierzenia liczenia poprostu kochania sie wted y kiedy ma sie ochote a nie na zawolanie ze trzeba to niestety tak nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×