Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rossi*

13-14 dzien cyklu czy jest szansa na ciaze?

Polecane posty

No i znowu chyba nic z tego.Jestem dzien przed @ i mam jakis brazowawy śluz i kłucie w podbrzuszu ;( ach..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoras z Was miała kłucie tak jakby pod pepkiem i na dole w pochwie na dzine przed planowanaą @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula85910
hej mam pytanie jesli dostalam 22 marca okres a 03.04 sie kochalismy to jaka jest szansa ze bede w ciazy prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jest 14 dzien mojego cyklu wczoraj kochalismy sie z mezem i tez 11 dnia cyklu. od rana pobolewa mnie dol brzucha mam zgage wiem ze to za wczesnie na objawy ale mam przeczucie ze teraz sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamii

Hej dziewczyny Ja też mam takie pytanie mam cykl 38 w tam tym miesiącu miałam 37. Mogły byście mi pomóc kiedy będą dni płodne takie najlepsze do współżycia staramy się pół roku z mężem o dziecko i nadal nic. Wczoraj miałam 12 dzień cyklu wspolzylam z mężem. Miesiączke miałam 24-30 październik. Dziękuję wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delli

Kup sobie tani, ale niezawodny- sama używam tester wielokrotnego użytku, który określa owulacje przez ślinę, i wszystko wiadomo o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamii
2 godziny temu, Gość Delli napisał:

Kup sobie tani, ale niezawodny- sama używam tester wielokrotnego użytku, który określa owulacje przez ślinę, i wszystko wiadomo o co chodzi

A jakaś nazwa tego? I określi przez sline ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Test owulacyjny ze śliny - jak tak wpiszesz to znajdziesz różne opcje. Przez ślinę określi bo podczas owulacji zmienia się skład śliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×