Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużozaduża22

zrzucamy DUŻO do wiosny 2012 pod osłoną zimy :)

Polecane posty

Jak tam dziewczyny? U mnie kiepsko właśnie do kawy zjadłam babke z kakaem, została z weekendu. Moja dieta za dobrze się nie zaczęła :( Wałsnie szukam jakiś fajnych ćwiczeń w Internecie, mam mały pokój więc to aerobic nie może być. Może Wy znacie jakieś fajne strony z ćwiczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
czesc dziewczyny:) Tez jestem ciekawa tych cwiczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
A tak wlasciwie to-CZY MOGE DOLACZYC DO WAS? Zalozylam nowy topik,ale samej to tak nie fajnie, a widze ze malutka tu tez jest:) Chcialabym codziennie sie tu spowiadac...:) siedze teraz w domu,mam duzo czasu....mysle ze bedzie mi razniej z Wami-no i wamze mna tez:) Mam na imie Aga,i mam 32 lata. ,156cm,51kg . Chce zwalic jakies 5 kg. Biore hormony i mam wrazenie ze ciagle sie pase:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnichcha:)
Co do mojej spowiedzi....-rano jak zwykle wypilam kawuche-z niej ciezko zrezygnowac,chociaz wiem ze na pustyy zolodek nie powinnam jej pic ... - na sniadnie zjadlam troche surowki z kapusty pekinskiej i dwa gotowane ziemniaki z wczorajszego obiadu.... Teraz zrobilam sobie zielona herbatę.Bez cukru oczywiscie Co do cwiczen-zrobilam 20 brzuszkow-to tak na poczatek. Szukam w necie jakis fajnych cwiczen-takich aerobikowych,zeby pocwiczyc przy muzyce,ale nic fajnego nie znalazlam... Planuje kupic skakanke i hula-hop-podobno rezultaty zadziwiajace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieńdober
Witam, ja mam podobnie jak Ty Autorko. 164.84kgOd 2 tygodni jestem na diecie mz + nie jem chleba, slodyczy, maki (a wiec i makaronu), malo ziemniakow. Glownie warzywa. Mieso tylko gotowane, nic smazonego. Niestety na razie waga ani drgnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikasiag
cześć dziewczynki, można do Was dołączyć? też chce zrzucic co nieco pod osłoną zimy i wiosną zaskoczyć wszystkich nową figurą :) Pozdrawiam serdecznie i powodzenia w walce o wymarzoną sylwetkę ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulchna_
Hej dziewczynki :) szukałam też jakiegoś zestawu "domowego" i znalazłam to: http://www.naturalne-kosmetyki.net/cwiczenia-odchudzajace.html nie wydają się specjalnie wymagające ;) teraz tylko się zebrać ;) dziś zjadłam Danio, banana, trochę kaszy z warzywami i sosem....ale wieczorem nie dałam rady...bagietka z serem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Szczuplejace. Ja tu tylko przelotowo. Chcialyscie jakies cwiczenia. Warto wejsc na you tube i wpisac: Walk Away The Abs pt. 1 (fajne cwiczenia i mozna sie troche spocic). Jesli chcecie pocwiczyc brzuch to na you tube wpiszcie: Aerobiczna szóstka (6) Weidera Dzień 1 Ciekawa jest tez stronka: www.namaksie.pl Jesli mialybyscie ochote to zapraszam tez na moj topik: Moje zmagania z kilogramami. Pozdrawiam i trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że się ostro bierzecie do roboty. Ja jak zwykle dużo zapału mało realizacji. Na śniadanie płatki fitnes, a w drodze do pracy kupiłam draże śmietankowe (pycha). Chyba muszę zmienić nastawienie, bo tak to nigdy nie schudnę. Waga ani drgnie chociaż wczoraj spaliłam 600 kalori na rowerku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×