Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużozaduża22

zrzucamy DUŻO do wiosny 2012 pod osłoną zimy :)

Polecane posty

Gość dużozaduża22

Planuję pod "osłoną" grubych płaszczy zimowych zrzucić troche kg (10-15), aby po zrzuceniu już tych grubych zimowych rzeczy pięknie wyglądać na wiosnę :) Ktoś chciałby się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzellunia
świetny pomysł z tym " chowaniem" sie :P może tez tak zacznę sie chowac aby ptem wszystkich zaskoczyc :):) powodzenia!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużozaduża22
No własnie chodzi o element zaskoczenia, zwłaszcza wścipskich sąsiadek i koleżanek z okolicy które spotykam na ulicy :P póki co zastanawiam się co zrobić, aby kawa bez cukru była smaczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzellunia
kawa zbożowa jest smaczna nawet bez cukru albo jest taka kawa zbozowa anatola o smaku waniliowym i ma 4 kcal !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzellunia
a takiej czarnej to sie nie orietuję :D bo nie pijam :) ile masz wzrostu i wagi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużozaduża22
165/83 :( a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzellunia
172/68 chce 55 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łakomczuszka:)
Ja sie do was z checia dołącze...:) Jestem na diecie od 1 października ale niestety z grzeszkami...:( dziś na przykład nażarłam sie ciastek...buuu...czy ja nigdy nie zmądrzeję???? Startowałam z wagą 90kg przy 176cm wzrostu dziś na wadze było 85,6kg Fajnie by było na wiosne ubrać sie w dużo mniejsze ciuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużozaduża22
może sobie zaczernimy nicki? Ja jutro zrobie oficjalne ważenie i napisze w stopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baleronowa przekładanka
Oj kobietki, ja muszę 20kg! Zbierane skrzętnie przez 5 lat 20 kg! A nawet chętnie 25kg, dla równego rachunku :) Póki co siedzę w robocie to i zamówiliśmy pizzę, ciężko sobie odmówić... Ale od poniedziałku kończę, bo zaczynam studia i będzie lepiej. Planowałam schudnać, bo mi jakoś głupio od jakiegoś czasu, mimo że chłopak mnie wspiera i mówi że jestem śliczna i nie widzi nawet grama tłuszczu. Komplemenciarz ale ciężko to mówić, jak mi się wałeczek spodniami wylewa... Od poniedziałku zrobię sobie czarny nick i jestem z wami :) Czy któraś robiła jakieś oczyszczanie przed dietą? GrubaKasia: powiedz mi jak ty to robisz że co miesiac minut dziesiąteczka? Proszę pań, napiszmy nasze słabości i będziemy sobie mówić jak je zastąpić, co Panie na to? :) - słodkie napoje: coca cola, soki owowcowe - makaron z sosem i ziemniaki - pieczywo białe (akurat nie mogę ciemnego znieść ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje słabości to: -słodycze - cocacola, pepsi -białe pieczywo Jest ciężko ale jak pogrzesze w dany dzień (tak jak dziś) to biore sie za dłuższe i bardziej intensywne ćwiczenia wieczorkiem:) Przynajmniej waga rano nie rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no nic imponującego 10 kilo w 2 miesiace..... ja moje słabosci przez ostatnie 2 miesiace wyeliminowalam. hmm najwieksza slabosc to alkohol, piwko, drineczki, i raczej slone i pikantne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GrubaKasia ---> a w jaki sposób tak ładnie schudłaś? Moje słabości: -uwielbiam słodycze każdego rodzaju -kanapki z białym chlebem -kocham ziemniaczki -ciągle czuje się głodna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku wyliczyłam: od 8go października do 8mego kwietnia jest 6 miesięcy 15kg / 6 miesięcy = 2,5 kg na miesiąc do zrzucenia. Nie tak dużo. Powinno się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo za duża89 - ile ważysz i jaki masz wzrost? z czym sobie nie radzisz? ja schudłam,ale teraz ciągle się objadam. mogłabym ciągle coś jeść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość You are everything xxx
Ja tez postanawiam od jutra sie odchudzac... Zakazuje sobie slodyczy i bialego pieczywa xddd Waga: 58kg Cel: 49kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Szulc
Ojj dziewuchy jakie wy durne...Nigdy nie schudnieta dzięki internetowym dietom i grupom wsparcia. Uwierzcie mi. Nie mata pojęcia o żywieniu i dlatego poniesieta porażke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Szulc
DO wiosny 2012 max ile możecie zrzucic tk. tłuszczowej to 5-6kg. Stawiacie sobie nierealne cele dziewuchy. Jak będziecie mnie sluchać to za darmo pomoge schudnąć we względnie latwy sposob na prawde skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oidkdkdkdkd
Ja na diecie kefirowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghgghgh
DR SZULC ---> słuchamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No do ćwiczen jakoś sie już przyzwyczaiłam i źle sie czuje jak nie ćwicze codziennie, najgorzej jest zacząć:) Ale to cholerne podjadanie słodyczy... z tym jest mi bardzo trudno zerwać..:( nie umiem powiedzieć STOP, ale ciągle się ucze:) i nie poddam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×