Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chowam sie do urny ze wstydu

PRAWICZKI wierzycie w to ze stracicie kiedys prawictwo ?

Polecane posty

"rząd PO + PSL to był najgorszy rząd od 20 lat." Też tego nie chciałam, no niestety, przez następne 4 lata nic się nie zmieni. Btw, lepiej pooglądajcie Palikota w TVN24, bardzo mądrze prawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaba, ja też. Na gościa z ostatniego miejsca NP. Ale w połowie Polski nie można było na nich głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Btw, lepiej pooglądajcie Palikota w TVN24, bardzo mądrze prawi." no ba, propagandę to oni mają świetnie opanowaną, jak się słucha tuska to też nie sposób mu zaprzeczyć. ale potem jest tak jak napisał robert gwiazdowski: "po rozpakowaniu pudełka z napisem 3x15 okazuje się że jest tam "vat 23" i naprawdę trzeba być idiotą żeby te ściemy kupować a z drugiej strony zupełnie ignorować realne działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twims
No u mnie nie można było głosować na partię JKM. Zayebiście co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak my byśmy mieli takie umiejętności manipulacji jak oni, to byśmy panienki wagonami podrywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może mi wyjaśnisz na czym polegała ta "tragedia" w latach 2005-2007? że paru aferzystów zaczęło trząść portkami? że przestała obowiązywać zasada "my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych"? że o przekrętach dowiadywaliśmy się wtedy gdy zamykano ludzi biorących w nich udział a nie wtedy gdy prokuratura umarzała śledztwa "z powodu przedawnienia zarzutów"? no bo chyba nie dlatego była taka tragedia że spadło bezrobocie, deficyt i obniżono podatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twims
Looooser naprawdę chciałbyś poderwać taką panienkę, która się tak łatwo da zmanipulować? Nisko mierzysz. Przyjdzie lepszy manipulator i Ci dziewczę odbije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off! O co ci chodzi! O co ci chodzi ja się pytam! Wbij sobie do główki, że na niektórych żadna propaganda nie wpływała, ja się kieruje swoimi przekonaniami i poglądami i program PiSu, a tym bardziej ich postrzelony lider by mnie nie zadowolił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak my byśmy mieli takie umiejętności manipulacji jak oni, to byśmy panienki wagonami podrywali." to nie jest kwestia ich umiejętności tylko gigantycznych środków które posiadają. tych ludzi okrągły stół posadził na stołkach i dał im na własność polskę. więc oni zrobią wszystko żeby tej własności nie oddać bo mają wszystko do stracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daje się tak zmanipulować ogromna większość ludzi. JKM uzbierali odpowiednią liczbę podpisów i ZŁOŻYŁA W TERMINIE, PKW nie zdążyła ich zatwierdzić. To jest skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wbij sobie do główki, że na niektórych żadna propaganda nie wpływała," ale jakie są twoje argumenty skoro "propaganda na ciebie nie wpływała"? słucham. masz coś do powiedzenia czy znowu napiszesz jaki to kaczyński jest straszny twierdząc jednocześnie że "propaganda na ciebie nie wpływa"? ośmieszasz się tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"JKM uzbierali odpowiednią liczbę podpisów i ZŁOŻYŁA W TERMINIE, PKW nie zdążyła ich zatwierdzić. To jest skandal." no ale to na jedno wychodzi, że nie uzbierali wystarczającej liczby ważnych podpisów wg PKW. może będą składać protesty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"JKM uzbierali odpowiednią liczbę podpisów i ZŁOŻYŁA W TERMINIE, PKW nie zdążyła ich zatwierdzić. To jest skandal." no niezupełnie, nie przesadzaj. korwin kiedy składał te listy wiedział że PKW nie zdąży ich przeliczyć. procedura jest zła, to prawda. bo nie daje de facto PKW w ogóle czasu na sprawdzenie tych list (termin na zarejestrowanie list jest taki sam jak na ich złożenie) ale korwin o tym wszystkim wiedział i zawalił sprawę. nie wiem czy coś wskóra. w polsce na pewno nie, wiadomo jak sądy orzekają. ale co powie na to jakiś międzynarodowy trybunał to nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "ale jakie są twoje argumenty skoro "propaganda na ciebie nie wpływała"? słucham. masz coś do powiedzenia czy znowu napiszesz jaki to kaczyński jest straszny twierdząc jednocześnie że "propaganda na ciebie nie wpływa"? ośmieszasz się tylko." Off, to ty się tylko ośmieszasz, jesteś zapatrzony w Jarosława i nic do ciebie nie dociera. Kaczyński sam sobie wystawił świadectwo, szarpiąc się z naszymi sąsiadami, rozpieprzając koalicję z PO, to wszystko jego wina, on się z nikim nie potrafi dogadać, nie zasługuje na to drugie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaba Letycja "czemu mnie się zawsze podejrzewa o jakieś podteksty i dewiacje?" A tak jakoś... a poza tym to wolę dmuchać... na zimne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rozpieprzając koalicję z PO, to wszystko jego wina" no akurat zgodnie z książką twojego nowego guru - pana palikota to tusk "rozpieprzył" koalicję z pisem: "Raz jeszcze pokazuje, że oficjalna wersja rzeczywistości serwowana nam przez PO i ośrodki opiniotwórcze, w tym media, od lat sześciu jest w całości skłamana i odwrócona o 180 stopni. Palikot zaświadcza, że to Donald Tusk zablokował koalicję PO PiS, a czarna wizja terroru rządów Kaczyńskiego spreparowana została w gabinetach marketingowców przy współpracy realnie pełniących tę samą funkcję tzw. dziennikarzy." http://www.rp.pl/artykul/9157,720152.html?p=1 naprawdę jesteś żenująca. a tekst "to wszystko jego wina" wystarczy żeby ocenić czy ty się kierujesz czy nie kierujesz propagandą. po raz kolejny: JESTEŚ SKOŃCZONĄ KRETYNKĄ. szkoda moich nerw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co bardziej dochodze
do wnioskow ze aneta to nie studentka a ledwo licealistka :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szarpiąc się z naszymi sąsiadami" no jeżeli ty uważasz że nasza polityka zagraniczna ma polegać na realizowaniu tego co ustali merkel z putinem to ja po prostu słów nie mam. takich "przyjaciół" to my już mieliśmy za "starych dobrych czasów". jak w tym dowcipie: "ZSRR brał od nas węgiel a w zamian za to my wysyłaliśmy do nich mięso". teraz tak samo mają wyglądać nasze "dobre stosunki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do wnioskow ze aneta to nie studentka a ledwo licealistka" e tam. typowa "młoda, wykształcona z wielkich miast".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Off, Zejdź mi z oczu." no właśnie. takie są te twoje "argumenty": wszystko wina kaczora. i ty śmiesz twierdzić że "nie kierujesz się propagandą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Looooser "No ale z drugiej strony 53 % ludzi olało wybory." Przecież to jest typowa Polska frekwencja, nie ma się czemu dziwić, jak takie leniwe ofermy w kraju mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak takie leniwe ofermy w kraju mamy." doskonale wiesz że ja nie głosowałem nie dlatego ze mi się nie chciało tylko dlatego że tacy jak ty stanowią większość. że dają się urobić propagandzie która wbrew naszym interesowm, wbrew faktom wzbudziła w tobie nienawiść do kaczyńskiego i choćby on nas wszystkich ozłocił, choćby doprowadził do nienotowanego wcześniej dobrobytu ty i tak napiszesz "wszystko wina kaczyńskiego". skoro tak cię urobiono że stawanie w obronie naszych interesów w rozmowach międzynarodowych jest wg ciebie złe (bo kaczyński to robi) że długi się nie liczą (bo kaczyński obniżył) że podatki, bezrobocie, ceny itd nie mają znaczenia (bo pod tymi względami kaczyński bije tuska na głowę) to po co ja mam iść na te wybory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może z emocjami
poczekać na oficjalne wyniki? Bo jeden sondaż daje po 39 a drugi 35. To się jeszcze okaże, że ostatecznie będzie 30 bo badania robili "młodzi z wielkich miast co się na studia dostali z girtychowską matura" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj offerma
po co iść na wybory? dla samego faktu spełnienia obywatelskiego obowiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×